Aktualności

JAKUB GRUBELSKI NA PODIUM PUCHARU EUROPY!W dniach 18-19 maja w Bielsku-Białej odbył się Puchar Europy Kadetek i Kadetów. Świetnie zaprezentował się na nim nasz zawodnik Kuba Grubelski, który wywalczył brązowy medal. Wygrał 5 z 6 swoich walk, z zawodnikami z Holandii, Polski, dwoma reprezentantami Ukrainy oraz Węgrem. W jego kategorii wagowej do 66 kg startowało aż 88 zawodników.

Jest to jego drugi medal Pucharu Europy Kadetów w tym półroczu. Tym samym Kuba zdobył kwalifikację na Mistrzostwa Europy Kadetów, które pod koniec czerwca odbędą się w Bułgarii.

Bardzo dobrze zaprezentował się również Mateusz Sierakowski, który wygrał 2 z 4 stoczonych pojedynków.

Gratulujemy Kubie, pozostałym startującym oraz całemu sztabowi trenerskiemu!

SIEDEM MEDALI NA SAME JUDO CUP!11 maja w Arenie Ursynów odbył się turniej Same Judo Cup. Zawodnicy Kuma Judo wywalczyli na nim siedem medali. Złoto zdobył Michał Wileński; srebro: Zuzanna Bombor oraz Tymon Czernek, brąz: Julia Hess, Zofia Kuśmierska, Antonina Bączek, Adam Szczepaniak. Tuż za podium, na 5. miejscu rywalizację zakończyli: Aleksandra Mozdyniewicz, Joanna Lipowska, Jakub Szpejna, Franciszek Kornafel, Krzysztof Kiser oraz Aleksander Bielawski.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, dlatego tym bardziej wszystkim startującym należą się ogromne brawa! Startowało w nim 1000 zawodników z 85 klubów judo. Gratulujemy!

NIKOLA ZARĘBA, JAKUB GRUBELSKI ORAZ MATEUSZ SIERAKOWSKI Z MEDALAMI MISTRZOSTW POLSKI!W dniach 27-28 kwietnia w Trzebnicy odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, na którą kwalifikację uzyskało siedmioro zawodników Kuma Judo. Troje z nich wywalczyło brązowe medale: Nikola oraz Kuba indywidualnie, a Mateusz drużynowo.
Nikola wygrała 3 z 4 swoich pojedynków, natomiast Kuba 4 z 5 swoich walk.
Wielkie, wielkie brawa należą się całej trójce. Był to świetny występ, którym udowodnili, że są w czołówce naszego kraju w swoich kategoriach wiekowych.
Te wyniki to zasługa całej Ekipy Kuma Judo: sparingpartnerów, trenerów oraz trenera przygotowania motorycznego Bartka Szyprowskiego oraz Pani Psycholog Sportu Ewy Iwaszkiewicz.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

HATO JUDO CUP!W dniu 27 kwietnia w OSiR Bemowo odbył się turniej Hato Judo Cup, na którym nasi zawodnicy wywalczyli 8 medali. Złote: Ola Grzelak oraz Zosia Kuśmierska. Srebrny: Hanna Grzechnik, a brązowe: Ania Skiba, Mikołaj Grubelski, Michał Bielecki, Krzysztof Zeibel, Franek Kowalczyk oraz Kuba Wójtowicz.
Świetny występ! Gratulujemy!

PÓŁKOLONIE LETNIE!Zapraszamy na półkolonie letnie, które odbędą się w sierpniu, w naszych dwóch głównych lokalizacjach.

SIEDZIBA KUMA JUDO - 19-23 sierpnia
GOSiR STARE BABICE - 26-30 sierpnia

Planowane atrakcje:
- treningi judo
- gry i zabawy ruchowe
- park trampolin
- nerfy
- basen
- park trampolin

Zapisy:
kumajudoklub@gmail.com

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy!

NIKOLA ZARĘBA NA PODIUM PUCHARU EUROPY!W miniony weekend (07.04.) Nikola Zaręba wywalczył brązowy medal Pucharu Europy Kadetek w Teplicach!
Nasza zawodniczka wygrała cztery z pięciu swoich pojedynków, z zawodniczkami z Ukrainy, Węgier, Chorwacji oraz Słowacji. Jest to pierwszy medal Nikoli z zawodów tej rangi i super prognostyk na przyszłość. Jej ciężka, sumienna praca każdego dnia przynosi wymarzone rezultaty.
Duma nas rozpiera! Wielkie, wielkie brawa! Gratulujemy Nikoli, trenerom prowadzącym, trenerowi przygotowania motorycznego Bartkowi Szyprowskiemu oraz Ewie Iwaszkiewicz - naszej psycholog.

SIEDMIORO ZAWODNIKÓW Z AWANSEM NA TURNIEJ FINAŁOWY OOM!Świetny występ zaliczyli nasi zawodnicy podczas eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - mamy aż 7 awansów!

Róża Nowosad - złoty medal - awans
Mateusz Sierakowski - złoty medal - awans
Jakub Grubelski - złoty medal - awans
Konrad Sokołowski - brązowy medal - awans
Antek Jakóbczyk - brązowy medal - awans
Maciej Warzęchowski- 7. miejsce - awans
oraz Nikola Zaręba, która wcześniej wywalczyła kwalifikację.

W klasyfikacji medalowej zajęliśmy 1. miejsce!

Gratulujemy! Jesteśmy dumni, że taka grupa będzie walczyła o medale w Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów Młodszych. Jest to największa reprezentacja na OOM w historii Klubu.

WEEKEND Z KUMA JUDO!Serdecznie zapraszamy na nasze coroczne wydarzenie: WEEKEND Z KUMA JUDO, które odbędzie się w dniach 15-16 czerwca w GOSiR Stare Babice.

Pierwszego dnia (sobota) odbędą się egzaminy na wyższe stopnie kyu (trener prowadzący musi wyrazić zgodę na wzięcie udziału w egzaminie).

Drugiego dnia (niedziela) odbędą się dwa turnieje: ZAWODY PIERWSZY KROK W JUDO - dla dzieci, które nie startowały jeszcze w zawodach oraz III TURNIEJ KUMATEJ LIGI JUDO - będą to ostatnie zawody tegorocznego cyklu, po nich zostaną wyłonieni zwycięzcy całej Ligi.

W tym dniu przewidziane jest jeszcze wręczenie nagród dla zwycięzców III EDYCJI KUMATEJ LIGI, LOTERIA dla uczestników zawodów oraz PIKNIK RODZINNY.

Zapraszamy do zapisów u trenerów prowadzących.
Szczegółowy harmonogram wkrótce.

BRĄZ MARII JAKÓBCZYK DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW POLSKI!Maria Jakóbczyk wraz z drugą reprezentacją Mazowsza wywalczyła brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów!
Pierwsza drużyna naszego województwa zajęła 1. miejsce. Dwa medale pokazują, że judocy z naszego regionu dominują na arenie ogólnopolskiej.
Dzień wcześniej na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorek nasza zawodniczka uplasowała się tuż za podium - na bardzo dobrym 5. miejscu.
Gratulujemy Marysi, całej drużynie oraz trenerom!

FRANCISZEK KOWALCZYK Z BRĄZEM W OSTRAWIE!W dniu 17.03. podczas Ostrava Judo Open Franciszek Kowalczyk wywalczył brązowy medal! Nasz zawodnik świetnie się zaprezentował, wygrał 3 z 4 swoich pojedynków. Tuż za podium, zajmując 5. miejsca, zawody zakończyli: Zofia Kuśmierska oraz Mateusz Sierakowski; 7. miejsce zajął Maciej Owczarek.
Gratulujemy wszystkim startującym Kumakom! Zawody w Ostrawie stały na bardzo wysokim poziomie, wzięło w nich udział 1400 zawodników ze 187 klubów!

WESOŁYCH ŚWIĄT!Przerwa w treningach obowiązuje od 29 marca do 1 kwietni. Na matę wracamy we wtorek 2 kwietnia!

FANTASTYCZNY WYSTĘP WE WROCŁAWIU!Z miniony weekend nasza Ekipa startowała w Turnieju Winner Judo Cup we Wrocławiu, na których wywalczyli aż 50 medali !!!

20 ZŁOTYCH: Aleksander Bielawski, Michał Bielecki, Aleksandra Grzelak, Hanna Gzik, Julian Jackowski, Lila Karp, Franciszek Kowalczyk, Joanna Lipowska, Jakub Paluch, Jagoda Romaniuk, Franciszek Romański, Piotr Skotnicki, Adam Szczepaniak, Artur Szczepaniak, Maria Turant, Maksymilian Ułasiuk, Franciszek Weitz, Michał Wileński, Franciszek Zieliński, Jan Śmigiera.

18 SREBRNYCH: Maja Bobke, Barbara Budner, Antonina Bączek, Szymon Cichocki, Jegor Demenchuk, Hanna Grzechnik, Zofia Halenka, Krzysztof Kiser, Leopold Kosiński, Nikita Lyevunin, Krzysztof Matuszewski, Karolina Mazurkiewicz, Oliwier Olczak, Maciej Owczarek, Hubert Pasek, Sebastian Sapiński, Jacek Stelmachowski, Dawid Łata

12 BRĄZOWYCH: Amina Ananieva, Tymon Czernek, Tymon Izdebski, Stanisław Kacprzak, Zofia Kuśmierska, Agnieszka Matuszewska, Dobrawa Mąkosa, Aleksandra Mozdyniewicz, Michał Sokołowski, Ignacy Strózik, Aleksander Szumowski, Maciej Winiarski.

W klasyfikacji medalowej zajęliśmy 1. MIEJSCE!

Każdy z Kumaków pokazał prawdziwe serducho do walki! Jesteśmy dumni, wielkie gratulacje!

NIKOLA ZARĘBA Z BRĄZEM PUCHARU POLSKI KADETEK!Drugiego marca odbył się Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Piasecznie, na którym Nikola Zaręba wywalczyła trzecie miejsce. Ten medal dał jej kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która w dniach 26-28 kwietnia odbędzie się w Trzebnicy. Nikola swoimi startami pokazuje, że jest w ścisłej czołówce Polski w swojej kategorii wiekowej.

Ponadto Emilia Pochopień zajęła bardzo dobre 7. miejsce.

Ogromne gratulacje!

RUSZAJĄ TRENINGI OPIEKUN + DZIECKO!Zapraszamy na zajęcia ogólnorozwojowe z elementami judo, samoobrony oraz gimnastyki.

Grupa 1: środy 17.30-18.30
Grupa 2: soboty 9.00-10.00
Grupa 3: środy 18.30-19.30
Grupa 4; soboty 10.00-11.00

Zapisy: 512 691 060

Zapraszamy!

DZIEWCZYNY NA MEDAL!Podczas Pucharu Polski Juniorek i Juniorów, który w dniu 17.02 odbył się w Rybniku nasze zawodniczki wywalczyły aż trzy medale. Nikola Zaręba i Maria Jakóbczyk srebrne, a Róża Nowosad brązowy. Dodatkowo Jakub Grubelski zakończył zawody na dobrym 7. miejscu.
Jest to ogromny sukces! Jak widać ciężka praca oraz profesjonalne podejście sztabu szkoleniowego daje super rezultaty.
Jako Kuma Judo zostaliśmy sklasyfikowani na 13. miejscu na 57. startujących Klubów.
Gratulujemy medalistkom, pozostałym startującym oraz trenerom, a także trenerowi przygotowania motorycznego - Bartek Szyprowski oraz Pani Psycholog Ewie Iwaszkiewicz.

II TURNIEJ KUMATEJ LIGI JUDO 2023/2024!W minioną niedzielę (18.02) w SP. 364 odbył się II TURNIEJ KUMATEJ LIGI JUDO 2023/2024 - jeden z trzech naszych klubowych zawodów w ciągu roku. W zawodach wzięły udział dzieci z roczników 2013 i młodszych. Jesteśmy dumni z każdego Kumaka, który stanął na macie. Z turnieju na turniej widać postęp jaki robicie. Każdy z walczących pokazał ogromny hart ducha i charakter.

Gratulujemy !!!

HARMONOGRAM II TURNIEJU KUMATEJ LIGI 2023/2024!BAL KARNAWAŁOWY!

Zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2011 i młodszych na bal karnawałowy, który odbędzie się 8 lutego o godz. 17.00 w Siedzibie Klubu.

RANDORI W LUTYM!

Zapraszamy wszystkich członków Klubu, którzy trenują minimum rok, na sobotnie treningi. W lutym odbędą się w następujących terminach: 3 lutego, 10 lutego oraz 24 lutego.
Miejsce: Siedziba Kuma Judo, SP. 364.
Godzina: 10:00-11:30
ZAPRASZAMY!

II TURNIEJ KUMATEJ LIGI JUDO 2023/2024!Kolejny Turniej Kumatej Ligi Judo 2023/2024 już 18 LUTEGO (niedziela).
W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy z roczników 2013 i młodsi, którzy brali już udział w zawodach.

Tym razem widzimy się w SP. 364. Wkrótce przedstawimy szczegółowy harmonogram.

Zapisy u trenerów prowadzących do 13 lutego.

Zapraszamy!

WESOŁYCH ŚWIĄT!10 LAT KUMA JUDO!


8 grudnia w Polskim Komitecie Olimpijskim świętowaliśmy 10 LAT istnienia Kuma Judo! Bardzo się cieszymy, że przybyliście tak licznie, i że mogliśmy być w tym dniu razem z Wami: zawodnikami, rodzicami oraz sympatykami Kuma Judo.

Polski Komitet Olimpijski jest nam niezmiernie miło, że w takim miejscu mogliśmy uczcić dziesiąte urodziny Klubu.

Dziękujemy Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie za możliwość zwiedzenia miejsca tak ważnego dla polskiego sportu. Nasze dzieciaki były zachwycone.

Dziękujemy Olimpic Sky za catering, świetna robota.

Dzielnica Bemowo nasza wieloletnia współpraca przynosi super rezultaty nie tylko w postaci medali ale także w propagowaniu tej wspaniałej dyscypliny sportu. Wielkie dzięki.

Dziękujemy wszystkim, którzy przez te lata nas wspierają:
KUMA CAMP
Manufaktura Karmelu
Royal Print
Carrefour Bemowo

Pamiętajcie, to MY wszyscy tworzymy KUMAFAMILLY!

PÓŁKOLONIE ZIMOWE!
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą półkolonii zimowych (obozu dochodzeniowego).

Termin: 22-26.01.2024 (drugi tydzień ferii zimowych), 8:00-16:00
Miejsce: SP 364, ul. Andriollego 1
Dla kogo: dzieci od 6. roku życia
Cena: 750 zł, 650 zł – członkowie Klubu

Zapisy u trenerów prowadzących lub mailowo: kumajudoklub@gmail.com

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł.

ZAPRASZAMY!!!

26 MEDALI W BYDGOSZCZY !!!!W miniony weekend na turnieju w Bydgoszczy nasza mistrzowska Ekipa wywalczyła aż 26 medali! Ponadto zajęliśmy 1. miejsce w klasyfikacji medalowej. W zawodach brały udział 33 kluby judo z całej Polski

ZŁOTE medale wywalczyli: Anna Skiba, Aleksandra Grzelak, Maria Turant, Michał Wileński, Krzysztof Zeibel, Antoni Gumiński, Sebastian Sapiński, Stanisław Zimnica, Jan Śmigiera.

SREBRNE: Lila Karp, Zofia Kuśmierska, Maciej Owczarek, Krzysztof Kiser, Michał Bielecki, Szymon Cichocki, Franciszek Dmitruk, Bartosz Sochacki, Jakub Staniszewski, Mateusz Strzech.

BRĄZOWE: Barbara Budner, Szymon Bączek, Hanna Gzik, Antoni Jankowski, Kacper Kalinowski, Aleksandra Mozdyniewicz oraz Dawid Łata.

Duma nas rozpiera! Wspaniały występ Kumaki! Gratulujemy wszystkim medalistom, pozostałym startującym oraz trenerom. Każdy z Was zasługuje na ogromne brawa!


KUMA JUDO NA 4. MIEJSCU W KLASYFIKACJI WOM!!Na stronie Warszawsko-Mazowieckiego Związku Judo ukazał się ranking Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Na 42 sklasyfikowane kluby zajęliśmy bardzo wysokie 4. miejsce - 124 punkty. Do klasyfikacji WOM brane są pod uwagę 4 turnieje: Mistrzostwa Warszawy Dzieci, Mistrzostwa Warszawy Młodzików, Mistrzostwa Warszawy Juniorów Młodszych oraz Mistrzostwa Warszawy Juniorów.

Cieszymy się, że Kuma Judo z roku na rok się rozwija, a nasi judocy odnoszą sukcesy w kraju oraz za granica. Takie wyniki pokazują ogromny potencjał naszego klubu.

Dziękujemy Dzielnicy Bemowo za wsparcie oraz owocną współpracę.

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników, trenerów oraz pracowników Kuma Judo - jest to nasz wspólny sukces!


Urszula Żółtowska i Franciszek Kowalczyk z medalami Drużynowych Mistrzostw Polski!!W dniu 18 listopada w Rybniku odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Województw Młodziczek i Młodzików. Dwoje naszych zawodników: Ula Żóltowska oraz Franek Kowalczyk wywalczyło w nich brązowe medale.

Ogromne gratulacje! Brawa także dla trenera Radka Koszczyńskiego, który jest Trenerem Kadry Wojewódzkiej Dziewcząt!


DZIESIĘCIOLECIE KLUBU SPORTOWEGO KUMA JUDO!!!Dziesięć lat... tyle czasu minęło od założenia przez Marcin Przezdziecki i Pawel Bukowski Kuma Judo. Jest to piękna, okrągła rocznica, którą chcielibyśmy celebrować z naszymi zawodnikami, ich rodzicami, trenerami, partnerami oraz sympatykami Klubu.

8 grudnia podsumujemy 10 LAT, podczas których wiele się wydarzyło, w końcu nasi zawodnicy zdobyli medale Mistrzostw Europy, Mistrzostw Polski, Pucharów Świata i Europy. Dzięki wielkiej pasji trenerów oraz świetnej współpracy z naszymi partnerami z roku na rok się rozwijamy a nasi podopieczni osiągają wielkie sukcesy.

Bardzo się cieszymy, że wydarzenie odbędzie się w miejscu szczególnym dla każdego sportowca w Polski Komitet Olimpijski.

ZAPRASZAMY!


DZIEWCZYNY NA MEDAL!Czwartego listopada w Warszawie na IX Turnieju Judo o Puchar Burmistrza Białołęki nasi zawodnicy wywalczyli 3 brązowe medale: Zofia Kuśmierska, Anna Skiba, Hanna Grzechnik. Na 4. miejscu uplasował się Bartosz Sochacki, na 5. Ula Żółtowska i Amina Ananieva, a na 7. Ola Mozdyniewicz oraz Antek Gumiński.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, oprócz zawodników z całej Polski byli także Gruzini, Litwini, Łotysze, Ukraińscy i Estończycy.

Jesteśmy dumni, gratulacje Niedźwiedzie!


JAKÓBCZYK I GRUBELSKI NA PODIUM W BYTOMIU!W dniu 4 listopada na Pucharze Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Bytomiu nasi zawodnicy wywalczyli dwa brązowe medale! Maria Jakóbczyk oraz Kuba Grubelski zajęli 3. miejsca, Róża Nowosad zakończyła rywalizację tuż za podium na 5. pozycji, Nikola Zaręba na 7.

Są to świetne rezultaty. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


I TURNIEJ KUMATEJ LIGI JUDO 2023/2024 !W dniu 29.10 odbył się I TURNIEJ KUMATEJ LIGI JUDO 2023/2024 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŻAROWA MAZOWIECKIEGO. Wzięło w nim udział aż 300 naszych najmłodszych zawodników! Cieszymy się, że nasze Klubowe zawody cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Ogromne gratulacje dla wszystkich startujących. Jesteśmy dumni i pełni podziwu. Każdy z walczących zostawił serducho na macie, a to się liczy najbardziej.

Podziękowania także dla rodziców. To dzięki Wam i Waszym pociechom tworzymy taką społeczność.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w organizacji zawodów: Modern Forms za piękne medale, Royal Print za dyplomy, Manufaktura Karmelu za słodkości, które otrzymał każdy startujący zawodnik, Balaboom za super czapki.

Ogromne podziękowania dla Pana Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego Paweł Kanclerz za objęcie Patronatem naszej imprezy.


URSZULA ŻÓŁTOWSKA PIĄTĄ ZAWODNICZKĄ W POLSCE!W dniach 21-22 października odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Rybniku, w których Ula Żółtowska zajęła bardzo dobre 5. miejsce. Ula doszła do półfinału, ale niestety musiała uznać wyższość swoich przeciwniczek w walce półfinałowej oraz o brązowy medal.

Gratulujemy! Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek ogólnopolskich sukcesów Uli.


CZTERY MEDALE W LEVICE JUDO OPEN !Nasi zawodnicy zaliczyli świetny występ na Turnieju w Levice (Słowacja). Wywalczyli dwa złote oraz dwa brązowe medale. W kategorii wiekowej U16 złoto zdobyli: Antoni Jakóbczyk oraz Maciej Warzęchowski; na trzecim stopniu podium stanął Jakub Wiewióra. W U18 brąz zdobył Antoni Jakóbczyk. Na miejscach punktowanych uplasowali się: Jakub Wiewióra (5. miejsce) oraz Maciej Warzęchowski (7. miejsce).

Wielkie gratulacje dla zawodników oraz trenerów! Dobra robota !


RÓŻA NOWOSAD Z BRĄZEM PUCHARU EUROPY KADETEK!W dniach 21-22 października odbył się Puchar Europy w Rydze. Róża Nowosad wywalczyła w nim brązowy medal! Dla naszego Klubu jest to pierwszy historyczny medal Pucharu Europy w tej kategorii wiekowej. Róża jest znakomitym przykładem do naśladowania. Samodyscyplina, determinacja, sumienność i konsekwencja doprowadziły ją do miejsca, w którym jest dziś. W tej samej kategorii wagowej Maria Jakóbczyk zajęła bardzo dobre 7. miejsce. Tuż za podium rywalizację zakończyła Nikola Zaręba (5. miejsce), która świetnie zaprezentowała się w swojej kategorii wagowej.

Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów!


: I TURNIEJ KUMATEJ LIGI JUDO 2023/2024!Zapraszamy na I TURNIEJ KUMATEJ LIGI JUDO 2023/2024, który odbędzie się 29 października w GOSiR Ożarów Mazowiecki (Szkolna 2a).

Harmonogram:
8:00-8:30 waga roczników 2013-2016 (dziewczynki, chłopcy)
8:30-9:00 rozgrzewka
9:15 rozpoczęcie walk w kategorii wiekowej 2013-2016
13:00-13:30 waga roczników 2017- młodsi (dziewczynki, chłopcy)
13:30-14:00 rozgrzewka
14:15 rozpoczęcie walk w kategorii wiekowej 2017-młodsi

Zapisy u Trenerów prowadzących do 15 października.

ZAPRASZAMY!!!

Szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci, młodzieży i osób z niepełnosprawnościami w roku 2023 prowadzone przez Kuma Judo współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Dzielnica Bemowo, Dzielnica Białołęka, Dzielnica Śródmieście m.st. Warszawy.


III EDYCJA KUMATEJ LIGI JUDO 2023/2024!I TURNIEJ KUMATEJ LIGI JUDO POD PATRONATEM BURMISTRZA OŻAROWA MAZOWIECKIEGO współlinansowany przez FUNDACJE ORŁY SPORTU, MIKRO GRANTY


NIKOLA ZARĘBA MISTRZYNIĄ POLSKI U16!23 września, w Opolu odbyły się Mistrzostwa Polski U16 , w których zawodnicy naszego Klubu wywalczyli aż 4 medale!

Nikola Zaręba w pięknym stylu zdobyła złoty medal, Emilia Pochopień, Antoni Jakóbczyk oraz Maciej Warzęchowski brązowe. W klasyfikacji medalowej uplasowaliśmy się na bardzo wysokim 5. miejscu. Najlepiej ze wszystkich klubów zrzeszonych w Warszawsko-Mazowiecki Związek Judo!

Świetny występ naszych podopiecznych to przede wszystkim ich zasługa. Każdy z nich codziennie, sumiennie trenuje i dąży do wyznaczonych celów. Osiągniecie takiego wyniku sportowego to nie tylko treningi na macie, ale także świadome funkcjonowanie na co dzień.

Wielkie, wielkie brawa! Cała Ekipa Kuma Judo jest z Was mega dumna!


: SZESNAŚCIE MEDALI NA MEMORIALE WOJCIECHA MACIOSZCZYKA!W Memoriale Wojciecha Macioszczyka, który odbył się 23 września w Dzielnicy Włochy zawodnicy naszego Klubu zdobyli aż 16 MEDALI, w tym 10 ZŁOTYCH

Na najwyższym stopniu podium stanęli: Anna Skiba, Amina Ananieva, Zofia Kuśmierska, Bartosz Sochacki, Jakub Staniszewski, Franciszek Weitz, Stanisław Zimnica, Kacper Kalinowski, Szymon Cichocki, Franciszek Kowalczyk. Srebro wywalczyli:Franciszek Dmitruk, Matylda Jankowska, Krzysztof Zeibel, Maciej Bielecki oraz Maciej Owczarek. Na trzecim miejscu turniej zakończył Tomasz Czarkowski.

Dobra robota Kumaki! Każdy z naszych zawodników spisał się znakomicie!
Gratulujemy!


MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW!W dniu 17.09.2023 w Sochaczewie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Orkan Judo Cup 9, w których nasi zawodnicy zdobyli 6 medali!

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików były eliminacjami do Mistrzostw Polski, które w dniach 21-22 października odbędą się w Rybniku. Kwalifikacje wywalczyli Franciszek Kowalczyk - srebrny medal, Urszula Żółtowska - 5. miejsce oraz Stanisław Zimnica 7. miejsce.

W Orkan Judo Cup 9 złoto zdobyła Zosia Kuśmierska, brązowe medale wywalczyli: Szymon Cichocki, Dawid Łata, Antoni Gumiński oraz Franciszek Weitz; na 5. miejscach rywalizację zakończyli: Franciszek Dmitruk oraz Szymon Bączek.

Dobra robota Kumaki! Gratulacje dla wszystkich startujących oraz ich trenerów! Podziękowania dla Bartka Szyprowskiego oraz Ewy Iwaszkiewicz, którzy razem z Kuma Judo tworzą SUPER TEAM!


DZIEWCZYNY NA MEDAL !W dniu 16.09.2023 odbył się Puchar Polski Juniorek w Sochaczewie, gdzie nasze zawodniczki spisały się wyśmienicie! Nikola Zaręba wywalczyła srebrny medal, Maria Jakóbczyk brązowy, a Róża Nowosad zakończyła zawody tuż za podium na 5. miejscu. Co więcej, dziewczyny są jeszcze juniorkami młodszymi. Tym bardziej jest to ogromny sukces!

Wielkie gratulacje! Jest moc!


RANDORI WE WRZEŚNIU!

Zapraszamy na sobotnie treningi w Siedzibie Klubu, które w tym miesiącu odbędą się 23 oraz 30 września.

SIEDZIBA KLUBU ul. Andriollego 1
SOBOTA 10:00-11:30
ROCZNIKI 2011-młodsi Zapraszamy!


UNUM - OFICJALNYM PARTNEREM UBEZPIECZENIOWYM KUMA JUDO!Firma ubezpieczeniowa Unum zostaje oficjalnym Partnerem ubezpieczeniowym naszego klubu.

Od teraz w jeszcze większym stopniu zadbamy i zdrowie i bezpieczeństwo naszych Niedźwiedzi, ale również ich rodziców i trenerów!

"Kuma Judo to klub, który powstał z miłości do tego pięknego sportu. Zarówno ja jak i Paweł jesteśmy związani z Judo całe swoje życie i jako byli zawodnicy, doskonale wiemy jak istotnym elementem jest to, aby w sytuacji kontuzji móc w jak najszybszym, ale przede wszystkim najlepszym stopniu wrócić do zdrowia. Współpraca z Unum daje nam możliwość jeszcze lepszego zadbania o bezpieczeństwo naszych zawodników zarówno na tatami jak również poza treningami. Zawodnicy, trenerzy i rodzice to bardzo zżyta społeczność. Spotykamy się na treningach, zawodach i wyjazdach na całym świecie. Objęcie patronatem i fachowym doradztwem w zakresie ubezpieczeń na życie daje naszemu klubowi duże szanse finansowania i rozwoju ale przede wszystkim wprowadza nas na dużo wyższy poziom zabezpieczenia naszej społeczności." - Marcin Przeździecki.

Unum to firma ubezpieczeniowa, która działa od 1848 r. w USA, najbardziej rozwiniętym rynku ubezpieczeń na świecie.

Jak podaje nasz partner - "…misją [Unum] jest zapewnienie klientom poczucia bezpieczeństwa i spokoju ducha. Dlatego specjalizujemy się w ubezpieczeniach na życie, bo nie ma nic cenniejszego co moglibyśmy chronić."

Więcej o firmie przeczytasz tu: https://www.unum.pl/o-firmie/

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące konsultacje z naszym zaufanym opiekunem Tomaszem Grzesińskim:

Tomasz Grzesiński

794782688

tomasz.grzesinski@unum.pl


UDANY START W KRAKOWIE!W dniach 1-2 września nasza Ekipa brała udział w Turnieju Cracow Judo Open. Start zaliczamy do bardzo udanych, ponieważ wywalczyliśmy w nim pięć medali! Nikola Zaręba zdobyła złoty medal, na drugim stopniu podium stanęli Jakub Grubelski i Franciszek Kowalczyk. Na trzeciej pozycji uplasowali się: Mateusz Sierakowski oraz Maciej Warzęchowski. Tuż za podium na 5. miejscach rywalizację zakończyli Hanna Grzechnik oraz Maciej Owczarek.

Turniej w Krakowie był bardzo mocno obsadzony, walczyli w nim judocy z 20 państw.

Wielkie brawa dla zawodników oraz trenerów! Ciężko przepracowane wakacje przynoszą zasłużone rezultaty. BRAWO!!!


SEZON 2023/2024 - CZAS START!Kilka dni zostało do rozpoczęcia ROKU SZKOLNEGO 2023/2024! Już od 4 września ruszamy z treningami grup kontynuujących oraz naborowych.

Judo jest najlepszym sportem ogólnorozwojowych dla dzieci

Na czym bazują zajęcia?
Ruch poprzez zabawę.
Ćwiczenia ogólnorozwojowe.
Elementy judo - nauka bezpiecznego padania.
Elementy gimnastyczne i akrobatyczne.
Zdrowa rywalizacja sportowa zgodna z zasadami fair play.
Holistyczne podejście do rozwoju dziecka.

Jesteśmy w kilku dzielnicach Warszawy, a także w Gminie Stare Babice i Ożarowie Mazowieckim. Prowadzimy zajęcia dla dzieci od trzeciego roku życia oraz młodzieży i dorosłych. Dowiedz się jaka lokalizacja będzie dla Ciebie najlepsza!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy: http://www.kumajudo.pl/kontakt.html

Zacznij swoją przygodę życia w Kuma Judo! Czekamy na Ciebie!


OBÓZ ZAKOPANE - WAŻNE INFORMACJE!

Wyjazd: 20.08.2023, ul. Oławska 3; zbiórka: 6:45, wyjazd: 7:00.

Prosimy o punktualne przybycie na miejsce zbiórki.


NIEZBĘDNIK OBOZOWICZA - ZAKOPANE 20-27 SIERPNIA!
OBÓZ W RAWIE MAZOWIECKIEJ - WAŻNE INFORMACJE!

Już za kila dni ruszamy na kolejny obóz - tym razem do Rawy Mazowieckiej.

Wyjazd 17.07. 2023 r.
ZBIÓRKA
Parking stacja BP ul. Oławska 3 przy SP nr 341
godz.8.45
ODJAZD 9:00

1.Kartę obozową należy dostarczyć do trenera prowadzącego.
2.W przypadku uczuleń, chorób i innych ważnych informacji - prosimy o ich umieszczenie w karcie obozowej.
3.Jeśli dziecko przyjmuje leki, należy je zapakować, podpisać imieniem i nazwiskiem wraz z załączonym wewnątrz opisem dawkowania.
4.Kieszonkowe można przekazać Trenerom przed autokarem w opisanej i zaklejonej kopercie w niskich nominałach.
5.Na obóz nie zabieramy telefonów komórkowych oraz zegarków typu smartwatch, z których można dzwonić.
6.Na obóz nie zabieramy słodyczy.
7.Prosimy o przygotowanie dzieciom na czas podróży lekkostrawnego prowiantu oraz wody niegazowanej.
8.UWAGA! Bardzo prosimy, aby dziecko pakowało się razem z rodzicem, tak aby wiedziało jakie rzeczy zabiera ze sobą do Rawy.

Niezbędnik obozowicz:http://www.kumajudo.pl/kuma_judo_obozy_letnie.html

Kontakt:
577 514 189 - trener Oleksii
501 353 446 - trener Paweł
696 396 469 - trener Bartek


TERESIŃSKI ZE ZŁOTEM W SŁOWENII !W dniu 2 lipca Grzegorz Teresiński zdobył kolejny złoty medal Pucharu Europy Juniorów. To już czwarte złoto naszego zawodnika w imprezie tej rangi od stycznia! Grzegorz obecnie zajmuje trzecie miejsce w światowym rankingu w swojej kategorii wiekowej. Obecnie przygotowuje się do dwóch najważniejszych imprez, które odbędą się we wrześniu i w październiku: Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata Juniorów.

Gratulujemy!


KORTOWO 2023 - WAŻNE INFORMACJE!1.Kartę obozową należy dostarczyć do trenera prowadzącego.
2.W przypadku uczuleń, chorób i innych ważnych informacji - prosimy o ich umieszczenie w karcie obozowej.
3.Jeśli dziecko przyjmuje leki, należy je zapakować, podpisać imieniem i nazwiskiem wraz z załączonym wewnątrz opisem dawkowania.
4.Kieszonkowe można przekazać Trenerom przed autokarem w opisanej i zaklejonej kopercie w niskich nominałach.
5.Na obóz nie zabieramy telefonów komórkowych oraz zegarków typu smartwatch, z których można dzwonić.
6.Na obóz nie zabieramy słodyczy.
7.Prosimy o przygotowanie dzieciom na czas podróży lekkostrawnego prowiantu oraz wody niegazowanej.
8.UWAGA! Bardzo prosimy, aby dziecko pakowało się razem z rodzicem, tak aby wiedziało jakie rzeczy zabiera ze sobą do Kortowa.


ZŁOTO GARBACZA W RYBNIKU!Mateusz Garbacz, nasz zawodnik i trener, wywalczył złoty medal Otwartego Pucharu Polski zaliczanego do International Judo Tour. Tym razem zawody odbyły się w Rybniku. Nasz Niedźwiedź miał 4 walki, każdą z nich wygrał na ippon. Po dwóch z czterech turniejów Mateusz prowadzi w klasyfikacji generalnej International Judo Tour. Kolejne starty odbędą się w Bańskiej Bystrzycy (sierpień) oraz w Brnie (wrzesień).

Gratulujemy!


DWA MEDALE MISTRZOSTW EUROPY WETERANÓW!

W dniach 6-11 czerwca w Słowenii odbyły się Mistrzostwa Europy Weteranów. W tej imprezie wzięło udział dwoje naszych trenerów - Ireneusz Łukowski oraz Piotr Pojawa, którzy wywalczyli brązowe medale!

Gratulacje! Życzymy dalszych sukcesów!


DWA MEDALE PUCHARU POLSKI W GDYNI!W dniu 4 czerwca w Gdyni odbył się Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup. Kuba Grubelski wywalczył srebrny medal, a Nikola Zaręba brązowy. Tuż za podium na 5. miejscu uplasowała się Oliwia Romanik. Mateusz Sierakowski zakończył rywalizację na 7. pozycji.

Gratulujemy zawodnikom, ale także trenerom prowadzącym, trenerowi przygotowania motorycznego Bartkowi Szyprowskiemu oraz Pani Psycholog Ewie Iwaszkiewicz.


BRĄZ TERESIŃSKIEGO W PRADZE!Grzegorz Teresiński zdobył swój kolejny medal Pucharu Europy Juniorów Zawody odbyły się w miniony weekend (3-4 czerwca) w Pradze. Grzegorz kolejny raz udowodnił, że jest czołowym zawodnikiem na świecie w kategorii juniorskiej.

Wielkie gratulacje dla naszego Mistrza!


DZIEWIĘCIORO MISTRZÓW WARSZAWY!

W dniach 27-28 maja odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży, w której wzięło udział blisko 900 zawodniczek i zawodników z całego Mazowsza! Dla naszych najmłodszych sportowców jest to najważniejsza impreza w roku. W zawodach wzięły udział dzieci z roczników 2012 i starsi. Kumaki spisały się wyśmienicie, wywalczyły aż 15 medali w tym 9 złotych. Nasz Klub uplasował się na 3. miejscu w klasyfikacji generalnej na 42 Kluby biorące udział w WOM.

Medale złote zdobyli i tym samym zostali MISTRZAMI WARSZAWY: Anna Skiba, Nikola Zaręba, Pola Warzybok, Bartosz Sochacki, Grzegorz Teresiński, Antek Jakóbczyk, Maciej Warzęchowski, Kuba Grubelski oraz Franciszek Kowalczyk. Srebro wywalczyli: Franciszek Weitz oraz Maria Jakóbczyk. Na trzecim stopniu podium stanęli: Hanna Grzechnik, Amina Ananieva, Franciszek Zieliński, Ignacy Strózik. Tuż za nim na piątej pozycji rywalizację zakończyli: Helena Chorągwicka, Zofia Kuśmierska, Antoni Gumiński, Maciej Owczarek, Krzysztof Zeibel, Mateusz Sierakowski, Kuba Wójtowicz. A na siódmym: Magda Ilicka, Karolina Ratuszny, Szymon Cichocki, Franciszek Dmitruk, Szymon Cichocki oraz Stanisław Krawcewicz.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodników, którzy z roku na rok robią ogromne postępy. Wielkie gratulacje dla wszystkich medalistów! Brawa należą się również pozostałym startującym za podjęcie wyzwania i pokazanie charakteru!

Dziękujemy wszystkim Trenerom za świetne przygotowanie naszych młodych sportowców, dziękujemy także trenerowi Bartkowi Szyprowskiemu -Trenerowi przygotowania motorycznego oraz Pani Psycholog Ewie Iwaszkiewicz za zaangażowanie i pełen profesjonalizmu, dzięki któremu Kuma Judo stale potwierdza wysoką klasę szkolenia i przygotowania zawodników. Kolejny raz udowodniliśmy, że bez wątpienia jesteśmy najlepszym Klubem judo na Bemowie oraz w czołówce Klubów na Mazowszu!


CZTERY KRĄŻKI NA MISTRZOSTWACH POLSKI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI!W dniach 27-28 maja w Elblągu odbyły się Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnościami. Podopieczni Trenera Ireneusza Łukowskiego wywalczyli dwa złote medale, jeden srebrny i jeden brązowy.

Julia Radzymińska - złoty medal
Emil Waśkiewicz - złoty medal
Krystian Małochleb - srebrny medal
Jakub Waszkiewicz - brązowy medal
Antoni Somow - 5. miejsce

Duma nas rozpiera, że mamy takie waleczne Niedźwiedzie! Dziękujemy za wspaniałe emocje. Gratulujemy wszystkim startującym oraz Trenerowi Irkowi.

Dziękujemy Parasportowi za współpracę, jest to nasz wspólny sukces!


DZIEWIĘCIORO MISTRZÓW WARSZAWY!

W dniach 27-28 maja odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży, w której wzięło udział blisko 900 zawodników z całego Mazowsza! Dla naszych najmłodszych zawodników jest to najważniejsza impreza w roku. W zawodach wzięły udział dzieci z roczników 2012 i starsi. Kumaki spisały się wyśmienicie, wywalczyły aż 15 medali w tym 9 złotych. Nasz Klub uplasował się na 3. miejscu w klasyfikacji generalnej na 42 Kluby biorące udział w WOM.

Medale złote zdobyli i tym samym zostali MISTRZAMI WARSZAWY: Anna Skiba, Nikola Zaręba, Pola Warzybok, Bartosz Sochacki, Grzegorz Teresiński, Antek Jakóbczyk, Maciej Warzęchowski, Kuba Grubelski oraz Franciszek Kowalczyk. Srebro wywalczyli: Franciszek Weitz oraz Maria Jakóbczyk. Na trzecim stopniu podium stanęli: Hanna Grzechnik, Amina Ananieva, Franciszek Zieliński, Ignacy Strózik. Tuż za nim na piątej pozycji rywalizację zakończyli: Helena Chorągwicka, Zofia Kuśmierska, Antoni Gumiński, Maciej Owczarek, Krzysztof Zeibel, Mateusz Sierakowski, Kuba Wójtowicz. A na siódmym: Magda Ilicka, Karolina Ratuszny, Szymon Cichocki, Franciszek Dmitruk, Szymon Cichocki oraz Stanisław Krawcewicz.

Jesteśmy bardzo dumni z Naszych zawodników, którzy z roku na rok robią ogromne postępy. Wielkie gratulacje dla wszystkich medalistów! Brawa należą się również pozostałym startującym za podjęcie wyzwania i pokazanie charakteru!

Dziękujemy wszystkim Trenerom za zaangażowanie w przygotowaniach naszych młodych sportowców, dziękujemy także trenerowi Bartkowi Szyprowskiemu -Trenerowi przygotowania motorycznego oraz Pani Psycholog Ewie Iwaszkiewicz za zaangażowanie i pełen profesjonalizmu, dzięki któremu Kuma Judo stale potwierdza wysoką klasę szkolenia i przygotowania zawodników.


UDANY DEBIUT ROMANIK W BIELSKU!Oliwia Romanik wywalczyła siódme miejsce na Pucharze Europy Juniorek i Juniorów Młodszych, który odbył się w Bielsku-Białej! Był to jej debiut w zawodach tej rangi. Podopieczna Trenera Ireneusza Łukowskiego miała 4 walki, 2 z nich wygrała.

Wielkie gratulacje dla Oliwki oraz Trenera Irka. Widać, że treningi i zaangażowanie przynoszą coraz lepsze rezultatach. Oby tak dalej!


KARTY KWALIFIKACYJNE - KORTOWO, RAWA MAZOWIECKA, ZAKOPANE!

Karta obozowa KORTOWO 26.06-06.07.2023R

Karta obozowa RAWA MAZOWIECKA 17-21.07.2023R

Karta obozowa ZAKOPANE 20.08-27.08.2023R


PODSUMOWANIE WEEKENDU Z KUMA JUDO!W miniony weekend odbyło się nasze coroczne wydarzenie WEEKEND Z KUMA JUDO, cała impreza miała miejsce w GOSiR Stare Babice.
Pierwszego dnia, w sobotę, nasi zawodnicy walczyli w dwóch turniejach: III Turnieju Kumatej Ligi Judo 2022/2023 (był to ostatni turniej II edycji KLJ, po którym wyłoniliśmy zwycięzców) oraz Turniej Pierwszy Krok w Judo: zawody dla dzieci biorących udział pierwszy raz w rywalizacji sportowej. Podczas całego dnia w turniejach walczyło blisko 400 zawodniczek i zawodników.
W niedzielę 380 dzieci zdawało egzaminy na wyższe stopnie KYU. Po egzaminach odbył się piknik, na którym nagrodzeni zostali zwycięzcy całej edycji Kumatej Ligi Judo 2022/2023. Byli to zawodnicy, którzy na trzech turniejach zdobyli złote medale!
Nasi MISTRZOWIE:
Anna Skiba, Amina Ananieva, Lila Karp, Aleksandra Grzelak, Julia Hess, Zuzanna Bombor, Dobrawa Mąkosa, Ignacy Strózik, Franciszek Weitz, Maurycy Niezgoda, Michał Bielecki, Stanisław Strózik, Mikołaj Pluta, Olaf Kwiatkowski, Jacek Stelmachowski, Krzysztof Kiser, Mikołaj Ogórek, Szymon Szachnowski, Maks Ułasiuk.

Pięknie! Ogromne brawa dla zwycięzców, ale również dla pozostałych startujących, którzy walczyli w trzech zawodach!

Na pikniku oprócz nagrodzenia Mistrzów odbył się pokaz judo, pokaz sekcji gimnastycznej oraz wspólny trening dla rodziców i dzieci. Po nim zaczęła się zabawa na całego: dmuchańce, lody, wata cukrowa.

Dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie, wspólną zabawę i integrację. Dzięki Wam i Waszym pociechom Kuma Judo to więcej niż klub!


UDANY WYSTĘP NA SAME JUDO CUP 7!W sobotę (13.05) nasi zawodnicy wywalczyli sześć medali na turnieju SAME JUDO CUP 7.

1.miejsce - Nikola Zaręba
2.miejsce - Antoni Jakóbczyk
3.miejsce - Hanna Grzechnik
3.miejsce - Maciej Warzęchowski
3.miejsce - Krzysztof Zeibel
3.miejsce - Zofia Kuśmierska

Zaznaczmy, że Same Judo Cup to jeden z większych międzynarodowych zawodów dla dzieci w Polsce. Tym bardziej takie wyniki bardzo nas cieszą.

Ogromne gratulacje dla zawodników i trenerów!


KRZYSZTOF GOCMAN MISTRZEM POLSKI WETERANÓW!W minioną sobotę w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Weteranów i Amatorów. Nasi zawodnicy spisali się wyśmienicie. Wywalczyli trzy medale! Złoty medal zdobył Krzysztof Gocman, na drugim stopniu podium stanęli: Anna Grzechnik i Rafał Dąbrowski. Na piątym miejscu uplasował się Łukasz Plęs.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz Trenerowi Ireneuszowi Łukowskiemu, który od lat zajmuje się grupą Masters w naszym klubie.


HARMONOGRAM - DRUGI DZIEŃ WEEKENDU Z KUMA JUDO!

DO EGZAMINÓW BĘDĄ MOGLI PRZYSTĄPIĆ ZAWODNICY, KTÓRZY MAJĄ UREGULOWANE SKŁADKI CZŁONKOWSKIE.

Harmonogram egzaminów:

8:30-10:00 Egzaminy na biały pas.
10:00-11.30 Egzaminy na pas biało-żółty.
11:30-12:30 Egzaminy na pas żółty.
12:30-14:30 Egzaminy na pas żółto-pomarańczowy, pomarańczowy, pomarańczowo-zielony, zielony, niebieski, brązowy oraz egzaminy dla grupy Masters.

Harmonogram pikniku:

15:00-15:15 Pokaz judo.
15:15-15:30 Pokaz sekcji gimnastycznej.
15:30-16:00 Dekoracja zwycięzców KUMATEJ LIGI JUDO 2022/2023.
16:00-16:30 Trening rodzic+dziecko.
17:00-17:30 Zebranie dotyczące obozów letnich (dla zainteresowanych).
17:30 Zakończenie pikniku.


HARMONOGRAM - PIERWSZY DZIEŃ WEEKENDU Z KUMA JUDO!

III TURNIEJ KUMATEJ LIGI JUDO 2022/2023

8:00-8:30 waga roczników 2012-2015 (dziewczynki, chłopcy)
9:15 rozpoczęcie walk w kategorii wiekowej 2012-2015 (dziewczynki, chłopcy)
11:00-11:30 waga roczników 2016-młodsi (dziewczynki, chłopcy)
12:00 rozpoczęcie walk w kategorii wiekowej 2016-młodsi (dziewczynki, chłopcy)

ZAWODY PIERWSZY KROK W JUDO

13:00-13:45 waga roczników 2012- młodsi (dziewczynki, chłopcy)
14:30 rozpoczęcie walki w kategorii wiekowej 2012-młodsi (dziewczynki, chłopcy)

Zgłoszenia u Trenerów prowadzących do 7 maja!


BRĄZ KUBY GRUBELSKIEGO NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH!

W dniach 27-28 kwietnia w Koszalinie odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, na której nasz zawodnik Kuba Grubelski wywalczył brązowy medal! Kuba wygrał 3 z 4 swoich pojedynków. Bardzo nas cieszy, że ciężka praca wykonana na treningach przyniosła taki rezultat. Nasz Kumak jest znakomitym przykładem na to, że odpowiedni trening, motywacja i miłość do tego sportu prędzej czy później zaowocuje medalami imprez mistrzowskich. Cały Klub jest BARDZO DUMNY!

Gratulujemy Kubie, ale także osobom, które się do tego przyczyniły i dają największe wsparcie: rodzicom, trenerom Marcinowi Przeździeckiem i Radosławowi Koszczyńskiemu, trenerowi przygotowania motorycznego Bartkowi Szyprowskiemu oraz Pani Psycholog Ewie Iwaszkiewicz.

Oprócz Kuby w OOM walczyli: Oliwia Romanik, Antoni Jakóbczyk oraz Mateusz Sierakowski.
Oliwia wywalczyła 7. miejsce. Miała 3 walki z czego jedną wygrała. Na 9. pozycji rywalizację zakończył Antoni Jakóbczyk, który zwyciężył w 2 z 4 swoich pojedynków. Czwartym zawodnikiem, który wystąpił w Koszalinie był Mateusz Sierakowski, który niestety odpadł w eliminacjach.

Brawa należą się wszystkim startującym! Aby dostać się na zawody w Koszalinie musieli przejść eliminacje, które odbyły się w Warszawie. Życzymy dalszych sukcesów!


WEEKEND Z KUMA JUDO!!!W dniach 13-14 maja w GOSiR Stare Babice odbędzie się WEEKEND Z KUMA JUDO!

W sobotę zapraszamy na:
-III Turniej Kumatej Ligi Judo. Będzie to WIELKI FINAŁ naszej Ligi, ponieważ są to ostatnie z trzech zawodów. Dowiemy się kto zostanie zwycięzcą II EDYCJI KUMATEJ LIGI JUDO 2022/2023!
-Zawody Pierwszy Krok w Judo, dla dzieci które nigdy nie brały udziału w rywalizacji sportowej.

W niedzielę:
-Egzaminy na wyższe stopnie - dla zawodników wyznaczonych przez trenerów prowadzących.
-Piknik rodzinny, na który zapraszamy wszystkich naszych zawodników; zarówno tych, którzy startują w zawodach, ale także starsze Kumaki, Mastersów, zawodniczki sekcji gimnastycznej oraz wszystkich sympatyków Klubu wraz z rodzinami!

Szczegółowy harmonogram wkrótce.


HAT-TRICK TERESIŃSKIEGO!Grzegorz Teresiński z trzecim z rzędu złotem Pucharu Europy Juniorów! Tym razem zawodnik nasz zawodnik usłyszał Mazurka Dąbrowskiego w Polsce, w Poznaniu. Grzegorz miał trzy walki: dwie z nich skończył przed czasem, walkę finałową wygrał na waza ari!

Wielkie, wielkie brawa! Gratulujemy również Trenerowi Grześka - Ireneuszowi Łukowskiemu, który prowadzi go od dziecka. Trenerem przygotowania motorycznego, z którym Grzegorz współpracuje od kilku lat jest Bartek Szyprowski.

GRATULACJE!


CZTERNAŚCIE MEDALI W KOWNIE!

Podczas INTERNATIONAL JUDO CLUB BUDOKA TOURNAMENT 2023 nasi zawodnicy wywalczyli 14 medali! Trzy złote: Hanna Grzechnik, Aleksandra Grzelak oraz Maciej Warzęchowski. Sześć srebrnych: Pola Warzybok, Sebastian Sapiński, Artur Szczepaniak, Franciszek Kowalczyk, Krzysztof Zeibel oraz Amina Ananieva. Pięć brązowych: Karolina Mazurkiewicz, Aleksandra Mozdyniewicz, Anna Skiba, Nikola Zaręba, Antoni Jakóbczyk. Tuż za podium na piątym miejscu znaleźli się: Michał Bielecki, Lila Karp, Stanisław Zimnica, Agnieszka Matuszewska, Aleksandra Dąbrowska, Jagoda Romanik, Franciszek Weitz.

Turniej w Kownie stał na bardzo wysokim poziomie. Przyjechało wiele Klubów z całej Europy m.in z Wielkiej Brytanii, Gruzji, Izraela, Niemiec, Estonii, Łotwy, Litwy oraz Polski.

Ogromne gratulacje dla medalistów, którzy pokazali prawdziwy niedźwiedzi pazur! Dla tych, którym nie udało się wywalczyć medalu jest to cenne doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości. Piękne walki, oby tak dalej!


ZAJĘCIA OPIEKUN+DZIECKO!Serdecznie zapraszamy na sobotnie treningi OPIEKUN + DZIECKO. Będą to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami judo, samoobrony i gimnastyki.

Miejsce: SP 364, ul. Andriollego 1
Start: sobota, 15 kwietnia

Grupy treningowe:
Grupa 1: opiekun/rodzic + dziecko 3-6 lat; godzina: 9:00
Grupa 2: opiekun/rodzic + dziecko 7-10 lat; godzina: 10:00

Zajęcia są bezpłatne!
Zapisy: 512 691 060

Szczegóły: https://bemowo.um.warszawa.pl/-/rodzinne-treningi-judo

ZAPRASZAMY!


ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE!
SZEŚCIORO NIEDŹWIEDZI Z AWANSEM NA OGÓLNOPOLSKĄ OLIMPIADĘ MŁODZIEŻY!2 kwietnia, w Warszawie, odbyły się Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych). Na te zawody zakwalifikowało się aż pięcioro naszych zawodników!

Róża Nowosad - 2. miejsce
Oliwia Romanik - 2. miejsce
Kuba Grubelski - 2. miejsce
Mateusz Sierakowski - 3. miejsce
Antoni Jakóbczyk - 5. miejsce

W klasyfikacji punktowej spośród wszystkich startujących Klubów zajęliśmy 2. miejsce!

Wielkie brawa dla wszystkich zawodników, którzy wzięli udział w zawodach! Trzymamy kciuki za jak najlepszy występ na MP w Koszalinie, które odbędą się w dniach 27-28 kwietnia.


DWA ZŁOTA AKADEMICKICH MISTRZOSTW POLSKI!Nasi zawodnicy Grzegorz Teresiński oraz Mariusz Krueger wywalczyli złote medale AMP, które odbyły się w Pile. Ponadto nasz trener Oleksii Lysenko zdobył brąz.

Grzesiek wygrał 3 pojedynki, wszystkie przed czasem. Drugi złoty medalista miał aż 4 walki, wszystkie z nich zwyciężył. Grzegorz oraz Mariusz reprezentowali uczelnię AWF Warszawa, Oleksii WSG Bydgoszcz.

Jest to wielki sukces całej trójki! Gratulujemy!


II TURNIEJ KUMATEJ LIGI!

W minioną sobotę (1 kwietnia) w SP. 364 odbył się II TURNIEJ KUMATEJ LIGI JUDO 2022/2023!

Dziękujemy, że byliście z nami! Ogromnie nas cieszy postawa wszystkich zawodników, którzy walczyli w turnieju. Każdy z Kumaków dał z siebie wszystko, dzieciaki pokazały na macie prawdziwy niedźwiedzi pazur! Gratulujemy wszystkim startującym Niedźwiadkom! Pamiętajcie, że to dopiero początek Waszej drogi, a zawody które organizujemy są z myślą o Waszym rozwoju.

Do zobaczenia na WEEKENDZIE Z KUMA JUDO, który odbędzie się w dniach 13-14 maja.


ZŁOTO TERESIŃSKIEGO W PORTUGALII!

Grzegorz Teresiński z drugim złotym medalem Pucharu Europy Juniorów - tym razem wywalczył go w Portugalii! Zawodnik naszego Klubu przeszedł przez rywalizację jak burza - wszystkie swoje pojedynki wygrał przed czasem. Razem z Trenerem Ireneuszem Łukowskim tworzą wspaniały team. Dzięki ich codziennej pracy możemy dziś cieszyć się z tak wspaniałego wyniku!
Ogromne gratulacje!


UDANY WEEKEND W OSTRAWIE!

Troje naszych zawodników zdobyło medale podczas Turnieju Ostrava Judo Open 2023, który odbył się w miniony weekend (18-19 marca). Złoto wywalczyli: Nikola Zaręba ( kategoria U16) oraz Franciszek Kowalczyk (U14), brązowy medal zdobył Jakub Grubelski (U18).

Tuż za podium, na bardzo dobrym 5. miejscu uplasowali się: Stanisław Zimnica oraz Róża Nowosad; Oliwia Romanik zakończyła rywalizację na 7. miejscu.

Wielkie brawa dla medalistów oraz pozostałych startujących! Turniej w Ostrawie stał na bardzo wysokim poziomie: startowało w nim 1500 zawodników z 12 państw.


HISTORYCZNE ZŁOTO GRZEGORZA TERESIŃSKIEGO!Grzegorz Teresiński w pięknym stylu wywalczył złoty medal Pucharu Europy Juniorów w Sarajewie! Jest to pierwszy złoty medal Grześka w imprezie tej rangi. W ubiegłym roku stawał dwa razy na drugim stopniu podium. Jest to także historyczny moment dla naszego Klubu - pierwsze złoto Pucharu Europy.

Wielkie brawa dla naszego utytułowanego Niedźwiedzia! Gratulujemy zarówno Grześkowi jak i trenerowi Irkowi Łukowskiemu!


HARMONOGRAM II TURNIEJU KUMATEJ LIGI JUDO 2022/2023!8:00-8:30 waga roczników 2012-2013 (dziewczynki, chłopcy)
8:30-9:00 rozgrzewka
9:15 rozpoczęcie walk w kategorii wiekowej 2012-2013
10:45-11:15 waga roczników 2014-2015 (dziewczynki, chłopcy)
11:15-11:45 rozgrzewka
12:00 rozpoczęcie walk w kategorii wiekowej 2014-2015
13:45-14:15 waga roczników 2016-młodsi (dziewczynki, chłopcy)
14:15-14:45 rozgrzewka
15:00 rozpoczęcie walk w kategorii wiekowej 2016-młodsi


Zawodników należy zgłaszać do trenerów prowadzących do środy 29 marca.
Startowe w wysokości 50 zł należy wpłacać na nr konta: 49 1050 1025 1000 0090 3065 8273
Tytuł: Imię i Nazwisko, II Turniej Kumatej Ligi.


WICEMISTRZOSTWO POLSKI JUNIORÓW GRZEGORZA TERESIŃSKIEGO!W sobotę (11 marca) nasz zawodnik Grzegorz Teresiński wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się w Radomiu!

Dzień później razem z Klubem UKS Judo Kraków wywalczył drugi srebrny medal w Drużynowych Mistrzostwa Polski.

Grzesiek kolejny raz udowodnił, że jest czołowym zawodnikiem kategorii +100 kg w Polsce!

Ogromne gratulacje! Cały Klub jest z Ciebie dumny!


II TURNIEJ KUMATEJ LIGI JUDO 2022/2023!Zapraszamy na II Turniej Kumatej Ligi, który za trzy tygodnie odbędzie się w SP. 364!

TERMIN: 1 kwietnia (sobota)
MIEJSCE: SP. 364, ul. Andriollego 1
DLA KOGO: zawodnicy z roczników 2012 i młodsi

W Kumatej Lidze mogą startować dzieci, które już uczestniczyły w zawodach.

Dokładny harmonogram będzie znany wkrótce :)

ZAPRASZAMY !


5 MEDALI W PIASECZNIE!W miniony weekend nasi zawodnicy wywalczyli 5 medali podczas Ikizama Judo Cup VI!
U16
1. miejsce - Maciej Warzęchowski
2. miejsce - Antek Jakóbczyk

U14
1. miejsce - Franciszek Kowalczyk
3. miejsce - Stanisław Zimnica
5. miejsce- Hanna Grzechnik
5. miejsce - Krzysztof Zeibel
5. miejsce - Szymon Cichocki

U12
3. miejsce - Franciszek Weitz

Ogromne gratulacje dla wszystkich medalistów oraz ich trenerów! Jesteśmy dumni ze wszystkich zawodników, którzy walczyli w turnieju! Czekamy na kolejne Wasze starty!


RANDORI W MARCU!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników z roczników 2009-2016 na sobotnie treningi do Siedziby Klubu (SP. 364) w godzinach 10:00-11:30.

W tym miesiącu randori będzie: 4.03, 11.03, 18.03 oraz 25.03.

Do zobaczenia!


OBÓZ ZIMOWY ZAKOPANE 2023 - WAŻNE INFORMACJE!

W najbliższą niedzielę (19.02) wyjeżdżamy na zimowy obóz Zakopanego.
Miejsce zbiórki: Torwar, ul. Łazienkowska 6a, godzina: 6:30, WYJAZD: 7:00.

Bardzo prosimy o punktualne przybycie.


GRAFIK TRENINGÓW - FERIE ZIMOWE!

PIERWSZY TYDZIEŃ:

SP. 364, ul. Andriollego 1
Sala 1
Poniedziałek i środa
16.45 - 17.30 FUNNY JUDO
18.00 - 19.00 - MINI SPORT

Wtorek i czwartek
16.45 - 17.30- FUNNY JUDO
18.00 - 19.00 - MINI JUDO

Sala 2
Poniedziałek i środa
17.30 - 18.30 MINI JUDO

Sala 3
Poniedziałek i środa
16.15 - 17.00 FUNNY JUDO
18.00 - 18.45 FUNNY JUDO

GOSIR STARE BABICE, ul. Południowa 2b
Poniedziałek i środa
16.15 - 17.15 - MINI JUDO
17.15 - 18.15 - MINI SPOT

Wtorek i czwartek
16.15 - 17.15 - MINI JUDO
17.15 -18.00 - FUNNY JUDO

SP. 118, Myśliborska 25
Poniedziałek i środa
15.00-16.00 MINI JUDO
16.00-17.00 MINI SPORT

SP. 285 Turmoncka 20
Poniedziałek i środa
16.30 - 17.30 FUNNY JUDO/MINI JUDO
17.30-18.30 MINI JUDO/MINI SPORT

SP DUCHNICE
Wtorek i czwartek
17.00-18.00 MINI JUDO

DRUGI TYDZIEŃ:

SP. 364, ul. Andriollego 1
Sala 1
Poniedziałek i środa
16.45 - 17.30 FUNNY JUDO
18.00 - 19.00 - MINI SPORT

Wtorek i czwartek
16.45 - 17.30- FUNNY JUDO
18.00 - 19.00 - MINI JUDO

Sala 2
Poniedziałek i środa
18.00-19.00 MINI JUDO

Sala 3
Poniedziałek i środa
16.15 - 17.00 FUNNY JUDO
18.00 - 18.45 FUNNY JUDO

GOSIR STARE BABICE, ul. Południowa 2b
Czwartek
16.15 - 17.15 - MINI JUDO
17.15 -18.00 - FUNNY JUDO

SP. 118, Myśliborska 25
Poniedziałek i środa
15.00-16.00 MINI JUDO
16.00-17.00 MINI SPORT

SP. 285, Turmoncka 20
Poniedziałek i środa
17.30 - 18.30 FUNNY JUDO/MINI JUDO
18.30-19.30 MINI JUDO/MINI SPORT

SP DUCHNICE
Czwartek
18.45-19.45 MINI JUDO

PRZEZ DWA TYGODNIE FERII TRENERZY NIE ODBIERAJĄ DZIECI ZE ŚWIETLICY ORAZ Z PRZEDSZKOLA.


DWA MEDALE KUMAKÓW W PRADZE!W sobotę w Pradze odbył się INTERNATIONAL TOUR - GRAND PRIX OF THE CZECH REPUBLIC, na których nasi zawodnicy spisali się rewelacyjnie! Mateusz Garbacz (-73kg) po 5 wygranych pojedynkach na ippon wywalczył złoty medal, Grzegorz Teresiński (+100kg), podopieczny trenera Ireneusza Łukowskiego, uplasował się na 2. miejscu!

Są to pierwsze z czterech zawodów całego cyklu, w którym biorą udział zawodnicy z Polski, Czech oraz Słowacji. Kolejne turnieje odbędą się w Rybniku (czerwiec), w Bańskiej Bystrzycy (sierpień) oraz w Brnie (wrzesień). Po ostatnich zawodach na podstawie łącznej punktacji zostaną wyłonieni zwycięzcy całej imprezy!

Ogromne gratulacje dla naszych niesamowitych Niedźwiedzi oraz ich Trenerów!


SREBRNY MEDAL GRZEGORZA TERESIŃSKIEGO NA PUCHARZE POLSKI JUNIORÓW!
Nasz zawodnik Grzegorz Teresiński, podopieczny Trenera Ireneusza Łukowskiego, wywalczył srebrny medal Pucharu Polski Juniorów! Zawody odbyły się w Warszawie 4 lutego.

Ogromne gratulacje! Jesteśmy bardzo dumni dumni!

Był to pierwszy start naszego Niedźwiedzia w nowym roku, który pokazał jego bardzo dobrą dyspozycję. Czekamy na kolejne turnieje! Za kilka dni zaprezentuje się na zawodach w Pradze, a pod koniec lutego na Pucharze Świata w Warszawie.


PIĘTNAŚCIORO KUMAKÓW W KADRZE WOJEWÓDZKIEJ!Na stronie Warszawsko-Mazowieckiego Związku Judo ukazała się lista powołanych zawodniczek i zawodników do Kadr Wojewódzkich na rok 2023 w poszczególnych kategoriach wiekowych. Znalazło się na niej aż piętnaścioro naszych utalentowanych Niedźwiedzi!

Hanna Grzechnik
Urszula Żółtowska
Franciszek Kowalczyk
Maciej Owczarek
Stanisław Zimnica
Jan Kozłowski
Karol Nowak
Oliwia Romanik
Maria Jakóbczyk
Nikola Zaręba
Jakub Grubelski
Antoni Jakóbczyk
Mateusz Sierakowski
Maciej Bokwa
Grzegorz Teresiński

Jesteśmy z Was bardzo dumni! Każdego roku udowadniamy, że Kuma Judo liczy się nie tylko w Warszawie, ale także w województwie oraz w całym kraju! Jest to efekt ciężkiej praca naszych zawodników, którzy każdego dnia dają z siebie wszystko na treningach, obozach i zawodach. Oby tak dalej!


OBÓZ LETNI W RAWIE MAZOWIECKIEJ!Przedstawiamy ofertę naszego drugiego OBOZU LETNIEGO w Rawie Mazowieckiej dedykowanego najmłodszym Niedźwiedziom z roczników 2012-2016. Jak na każdym wyjeździe z nami przewidzianych jest wiele atrakcji, m.in. wyjazd parku Sady Klemensa czy wyjście do aqaparku!

Miejsce: Rawa Mazowiecka
Termin: 17-21 lipca (wyjazd wczesnym rankiem w poniedziałek, powrót w piątek wieczorem).
Dla kogo: Kumaki z roczników 2012-2016.

Zapisy oraz szczegółowe informacje u trenerów prowadzących oraz pod nr telefonów: Ania Grzechnik 512 691 060, Marcin Przeździecki 502 559 164, Paweł Bukowski 501 353 446.

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki.
Liczba miejsc jest ograniczona.

ZAPRASZAMY!


OBÓZ LETNI - KORTOWO 2023!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obozu letniego, który odbędzie się w Kortowie (Olsztyn)!

Spędzimy 10 dni w przepięknych okolicznościach przyrody, nad jeziorem Kortowskim, w otoczeniu lasów i łąk! Oprócz treningów judo przewidzianych jest mnóstwo atrakcji m.in. Kumageddon, wyjazd do parku rozrywki czy spotkanie z gościem specjalnym!

Miejsce: Kortowo/Olsztyn
Termin: 26.06-06.07.2023
Dla kogo: Kumaki od 6. roku życia

Zapisy oraz szczegółowe informacje u trenerów prowadzących oraz pod nr telefonów: Ania Grzechnik 512 691 060, Marcin Przeździecki 502 559 164, Paweł Bukowski 501 353 446.

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki.

Pamiętajcie, liczba miejsc jest ograniczona.


PIĘCIORO NIEDŹWIEDZI W KADRZE POLSKI!Kilka dni temu na stronie Polskiego Związku Judo ukazały się listy powołanych zawodników do Kadr Narodowym na pierwsze półrocze 2023 rok! Wśród nich znalazło się aż pięcioro naszych zawodników!

Kadra Narodowa Seniorów:
MATEUSZ GARBACZ - brązowy medalista Pucharu Świata Seniorów, brązowym medalista Mistrzostw Polski Seniorów.

Kadra Narodowa Juniorów:
GRZEGORZ TERESIŃSKI - srebrny medalista Mistrzostw Polski Juniorów, brązowy medalista Mistrzostwa Polski Seniorów, 9. zawodnik Mistrzostw Europy, srebrny Medalista Pucharu Europy Juniorów.

Kadra Narodowa Juniorek i Juniorów Młodszych:
OLIWIA ROMANIK - brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodziczek, srebrna medalistka Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.
KUBA GRUBELSKI - brązowy Medalista Mistrzostw Polski, brązowy medalista Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, złoty medalista Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.
ANTEK ALBIN JAKÓBCZYK - 5. zawodnik Mistrzostw Polski Młodzików, brązowy medalista Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, brązowy medalista Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Pokazuje, to że nasza praca idzie w bardzo dobrym kierunku. Kuma Judo to nie tylko jeden z lepszych klubów judo w Warszawie, ale również w całej Polsce!

Ogromne gratulacje! Cały Klub jest z Was bardzo dumny!


BAL KARNAWAŁOWY!Serdecznie zapraszamy WSZYSTKIE NASZE KUMASTYCZNE DZIECIAKI na BAL KARNAWAŁOWY, który odbędzie się 9 lutego (czwartek) w godzinach 17:00-20:00 w Siedzibie Klubu SP.364!

Będzie to super okazja, aby spotkać się z koleżankami i kolegami z innych lokalizacji i wspólnie się integrowa!


PÓŁKOLONIE ZIMOWE!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą półkolonii zimowych, które odbędą się w pierwszym tygodniu ferii (13-17.02.2023) w GOSiR Stare Babice.

https://kumacamp.pl/polkolonie-zielonki-parcela/


RANDORI W STYCZNIU!

Serdecznie zapraszamy na sobotnie treningi:
14.01 10:00-11:30
21.01 10:00-11:30
28.01 10:00-11:30

Miejsce: SP. 364 ul. Andriollego 1
Roczniki: 2009-2015

DO ZOBACZENIA!


ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE!W imieniu całego zespołu KUMA JUDO życzymy spokojnych , rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i samych sukcesów w nadchodzącym Roku 2023.


PRZERWA ŚWIĄTECZNA!

Przypominamy o przerwie świątecznej, która obowiązuje we wszystkich naszych lokalizacjach: 24 grudnia - 1 stycznia.

Na matę wracamy w poniedziałek 2 stycznia!


WIGILIA KLUBOWA!W minioną niedzielę (11.12) w SP. 364 odbyła się Wigilia Klubowa oraz uroczyste podsumowanie 2022 roku!

Czworo naszych zawodników otrzymało nagrodę ZAWODNIK ROKU 2022:
MATEUSZ GARBACZ - brązowy medalista Pucharu Świata Seniorów oraz Mistrzostw Polski Seniorów
GRZEGORZ TERESIŃSKI - srebrny medalista Mistrzostw Polski Juniorów, brązowy medalista Mistrzostw Polski Seniorów, srebrny medalista Pucharu Europy Juniorów
OLIWIA ROMANIK - brązowa medalistka Mistrzostwa Polski Młodzików
JAKUB GRUBELSKI - brązowy medalista Mistrzostw Polski Młodzików

ZAWODNIKAMI ROKU w kat. DZIECI zostali:
SZYMON CICHOCKI - złoty medalista Warszawskiej Olimpiady Młodzieży
ZOFIA KUŚMIERSKA - srebrna medalistka Warszawskiej Olimpiady Młodzieży
HANNA GRZECHNIK - brązowa medalistka Warszawskiej Olimpiady Młodzieży
URSZULA ŻÓŁTOWSKA - brązowa medalistka Warszawskiej Olimpiady Młodzieży
FRANCISZEK KOWALCZYK - brązowy medalista Warszawskiej Olimpiady Młodzieży
KAROL NOWAK - brązowy medalista Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

ZAWODNIKAMI ROKU W KATEGORII MASTERS zostali:
ANNA GRZECHNIK - złota medalistka Mistrzostw Polski Amatorów
RAFAŁ DĄBROWSKI - srebrny medalista Mistrzostw Polski Amatorów

Ireneusz Łukowski został TRENEREM ROKU 2022, jego podopieczni to m.in. Oliwia Romanik oraz Grzegorza Teresiński.

36 młodszych Niedźwiedzi dostało nagrodę za zaangażowanie oraz godne reprezentowanie Kuma Judo:)

Podsumowując 2022 rok podziękowaliśmy także naszym sponsorom oraz partnerom, którzy od lat wspierają Kuma Judo. Są to: Chmielarnia Multitap, Manufaktura Karmelu, Carrefour, IMCS Poland Sp. z o.o., Sztabasecurity. Dzięki ich pomocy z roku na rok jesteśmy coraz lepsi i możemy się rozwijać.

Na naszej Wigilii gościliśmy także władze dzielnicy: Pana Piotra Kobierskiego Burmistrza Dzielnicy Bemowo oraz Panią Katarzynę Niedźwiecką. Dziękujemy za cały rok owocnej współpracy. W ramach podziękowań otrzymali od nas backnumbery ze swoimi nazwiskami:)

Wyróżnieni zostali także rodzice, którzy zawsze służą pomocą i przyczyniają się do rozwoju Kuma Judo!

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym! Jesteśmy szczęśliwi, że ten rok przyniósł tyle sukcesów naszemu klubowi!

Dziękujemy za przybycie oraz wspólnie spędzony czas wszystkim zawodnikom, rodzicom oraz sympatykom Klubu. To dzięki Wam tworzymy tak wyjątkową społeczność!:)


RUSZYŁA DRUGA EDYCJA KUMATEJ LIGI JUDO 2022/2023!W sobotę 10 grudnia w SP. 364 odbył się I TURNIEJ DRUGIEJ EDYCJI KUMATEJ LIGI JUDO 2022/2023! Kumata Liga to cykl trzech zawodów w ciągu roku szkolnego, które zakończą się wielkim finałem! Jest organizowana z myślą o naszych najmłodszych zawodnikach. Chcemy stworzyć dla nich jak najlepsze warunki, aby mogli bez stresu i w przyjaznej atmosferze rozpocząć swoją przygodę z udziałem w zawodach judo.

Gratulacje dla wszystkich startujących zawodników oraz trenerów !


CZWARTE MIEJSCE KUMA JUDO W KLASYFIKACJI KLUBOWEJ WOM!Na stronie Warszawsko-Mazowieckiego Związku Judo ukazał się ranking Warszawskiej Olimpiady Młodzieży! Na 54 sklasyfikowane kluby zajęliśmy bardzo wysokie 4. miejsce (87 punktów)! Do klasyfikacji WOM brane są pod uwagę 4 turnieje: Mistrzostwa Warszawy Dzieci, Mistrzostwa Warszawy Młodzików, Mistrzostwa Warszawy Juniorów Młodszych oraz Mistrzostwa Warszawy Juniorów.

Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników oraz trenerów, którzy się do tego przyczynili!!!

Wyniki mówią same za siebie! Dzięki współpracy nas wszystkich: zawodników, trenerów , pracowników klubu oraz rodziców cały czas się rozwijamy i z roku na rok widać postępy.

W tym sezonie z imprez mistrzowskich przywieźliśmy 5 medali:
Mistrzostwa Polski Seniorów - Mateusz Garbacz 2. miejsce, Grzegorz Teresiński 3. miejsce
Mistrzostwa Polski Juniorów - Grzegorz Teresiński 2.miejsce
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików - Oliwia Romanik 3. miejsce, Kuba Grubelski 3. miejsce

Ponadto na zawodach międzynarodowych także zdobywaliśmy medale:
Puchar Świata Seniorów - Mateusz Garbacz 3. miejsce
Puchar Europy Juniorów - Grzegorz Teresiński 2x 2. miejsce
Mistrzostwa Europy Juniorów - Grzegorz Teresiński - 9. miejsce

Pokazuje to, że mamy ogromny potencjał! Kuma Judo to nie tylko najlepszy klub na Bemowie, ale także jeden z najlepszych klubów judo w Polsce!


Aktualności

WIGILIA KLUBOWA!Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych zawodników wraz z rodzinami, kibiców oraz sympatyków KUMA JUDO na Wigilię Klubową oraz uroczyste podsumowanie 2022 roku, które odbędzie się 11 grudnia (NIEDZIELA), w SP. 364 o godzinie 17:00.

Będzie to czas, który chcielibyśmy spędzić z naszymi Niedźwiedziami oraz wspólnie cieszyć się osiągnięciami w mijającym roku:)

Zapowiada się super weekend z Kuma Judo! W sobotę 10.12 Kumata Liga, a w niedzielę Wigilia! ZAPRASZAMY!!!


DWA MEDALE NIEDŹWIEDZI W OLEŚNICY!Z Pucharu Polski Juniorek i Juniorów Młodszych, który odbył się w minioną niedzielę w Oleśnicy wracamy z dwoma brązowymi medalami! Na podium stanęli: Oliwia Romanik oraz Kuba Grubelski, który wygrał 4 z 5 swoich walk! Przypomnijmy, że zarówno Oliwka jak i Kuba są jeszcze młodzikami. Tym bardziej pokazuje to ogromny potencjał naszych zawodników.

Pozostali startujący również zaprezentowali się z dobrej strony, dla nich też należą się wielkie brawa! Gratulacje dla wszystkich walczących Kumaków oraz Trenerów!


HATO JUDO CUP!W sobotę (26.11) na VI HATO JUDO CUP nasi zawodnicy wywalczyli 6 medali! Złoto zdobył Krzysztof Zeibel, srebro Karol Nowak, na trzecim stopniu podium stanęli: Magda Ilicka, Szymon Cichocki, Franciszek Kowalczyk oraz Kuba Staniszewski.

Ogromne gratulacje dla medalistów oraz pozostałych startujących Kumaków! Jesteśmy z Was dumni!!!


HARMONOGRAM I TURNIEJU KUMATEJ LIGI 2022/2023Przedstawiamy harmonogram zawodów:
8:00-8:30 waga roczników 2012-2013 (dziewczynki, chłopcy)
8:30-9:00 rozgrzewka
9:15 rozpoczęcie walk w kategorii wiekowej 2012-2013

11:30-12:00 waga roczników 2014-2015 (dziewczynki, chłopcy)
12:00-12:30 rozgrzewka
12:45 rozpoczęcie walk w kategorii wiekowej 2014-2015

14:30-15:00 waga roczników 2016-młodsi (dziewczynki, chłopcy)
15:00-15:30 rozgrzewka
15:45 rozpoczęcie walk w kategorii wiekowej 2016-młodsi

Widzimy się 10 grudnia w SP. 364!


KUMATA LIGA JUDO 2022/2023!!!II EDYCJA KUMATEJ LIGI JUDO 2022/2023 rusza już w grudniu!
Jest to projekt dla najmłodszych zawodników z roczników 2012-2017. Kumata Liga to cykl trzech zawodów, które zakończą się WIELKIM FINAŁEM. Polega na zdobyciu jak największej ilości punktów w trzech turniejach!

I TURNIEJ KUMATEJ LIGI odbędzie się 10 grudnia w SP. 364 ul. Andriollego1!
Będzie się działo! Już nie możemy się doczekać!


WSPANIAŁY WYSTĘP NIEDŹWIEDZI W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW!W dniu 19 października pięcioro naszych zawodników walczyło w Drużynowych Mistrzostwach Polski Województw. Czworo z nich wywalczyło medale! Oliwia Romanik, Emilia Pochopień oraz Kuba Grubelski zajęli drugie miejsca, Nikola Zaręba trzecie! Mateusz Sierakowski razem ze swoją drużyną uplasował się tuż za podium na 5. pozycji.

Jest to ogromny sukces naszych zawodników i trenerów! Z roku na rok pokazujemy, że rośniemy w siłę! BRAWO!!!


SZEŚĆ MEDALI KUMAKÓW NA BIAŁOŁĘCE!W dniach 5-6 listopada na VIII Turnieju Judo o Puchar Burmistrza Białołęki nasi zawodnicy wywalczyli 6 medali! Złote: Amina Anianieva, Bartosz Sochacki oraz Rafał Dąbrowski (zawodnik Masters). Brązowe: Zofia Kuśmierska, Franciszek Kowalczyk, Krzysztof Zeibel.

Ogromne gratulacje dla medalistów oraz dla trenerów!


FANTASTYCZNY WYSTĘP MŁODZIKÓW W KIELCACH!W dniach 29-30 października w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików. Nasi zawodnicy spisali się wyśmienicie - wywalczyli dwa brązowe medale: Oliwia Romanik (jest to jej drugi medal MP) oraz Kuba Grubelski. Tuż za podium na piątych miejscach rywalizację zakończyli: Mateusz Sierakowski oraz Antek Albin Jakóbczyk! Siódme miejsce wywalczyła Nikola Zaręba, dziewiąte Emilia Pochopień.

Dla tej grupy wiekowej jest to najważniejszy start w sezonie, do którego przygotowywali się przez ostatnie miesiące. Jesteśmy dumni z całej naszej dwunastoosobowej Ekipy!

Wielkie gratulacje dla medalistów, pozostałych startujących oraz trenerów!


TURNIEJ W GLIWICACH!W minioną sobotę w Gliwicach odbył się Międzynarodowy Turniej Mistrzów Judo, w którym nasz trener Oleksii Lysenko w kategorii wagowej +75kg wywalczył złoty medal! Nasz zawodnik i trener Mateusz Garbacz w kategorii wagowej -75kg zdobył brązowy medal!

Wielkie gratulacje! Jesteśmy z Was dumni!


SREBERO TERESIŃSKIEGO W BREMEN!W niedzielę 30 października odbył się International Masters Bremen 2022, w którym wziął udział Grzegorz Teresiński. Nasz Niedźwiedź zaliczył świetny start - wywalczył srebrny medal! Wygrał 3 z 4 swoich pojedynków z zawodnikami z Irlandii, Czech i Niemiec.
Ogromne gratulacje dla Grześka oraz jego trener Ireneusza Łukowskiego!


MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW - TRZY MEDALE NASZYCH ZAWODNIKÓW I TRENERÓW!20 października w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów! Są to najważniejsze zawody w Polsce w ciągu całego sezonu.

Zawodnicy i trenerzy Kumy spisali się wyśmienicie!

Grzegorz Teresiński w kategorii +100 kg wywalczył brązowy medal! Jego walka o brąz trwała tylko 15 sekund - zakończył ją pięknym rzutem! Przypomnijmy, że Grzesiek jest jeszcze juniorem!

Mateusz Garbacz -73 kg, nasz zawodnik i trener również zdobył brązowy medal! Wygrał 3 z 4 swoich pojedynków! Walkę o brązowy medal zakończył rzutem, po którym przeszedł do trzymania.

Trener Kuma Judo Oleksii Lysenko -100 kg doszedł do finału - wywalczył srebrny medal!

Wielkie gratulacje dla medalistów oraz ich trenerów!


VI TURNIEJ JUDO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY BEMOWO!W dniu 16 października w OSiR Bemowo odbył się Turniej Judo dla dzieci, osób z niepełnosprawnościami oraz zawodników Masters, który zorganizował nasz klub.

Ogromne brawa dla osób z niepełnosprawnościami, które pokazują nam, że niemożliwe nie istnieje! Jak zawsze zostawili całe serce na macie i stoczyli piękne walki! Zawodnicy Kuma Judo w kategoriach U10, U12 oraz U14 wywalczyli aż 29 medali. Zawodnicy Masters 3 medale. W klasyfikacji punktowej zajęliśmy 3 miejsce! W zawodach drużynowych Ekipa Kuma Judo wywalczyła brązowy medal!

Super wyniki! Wielkie gratulacje dla wszystkich medalistów i pozostałych startujących!

Ogromne podziękowania dla partnerów i sponsorów Ekipy Kuma Judo, dzięki nim każdego roku turniej stoi na tak wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym! Klub Kuma Judo dziękuje także Dzielnicy Bemowo, Urszuli Kierzkowskiej, Piotrowi Kobierskiemu oraz Katarzynie Niedźwieckiej za zaufanie i powierzenie organizacji tej imprezy!

Dziękujemy także rodzicom oraz starszym zawodnikom za pomoc przy organizacji imprezy.

W całym turnieju wzięło udział 620 zawodników z 28 klubów. Są to jedne z większych zawodów judo dla dzieci w Polsce. Dzięki super organizacji i świetnej atmosferze nasz turniej co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem!


VI TURNIEJ JUDO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY BEMOWO!Serdecznie zapraszamy do udziału w VI Turnieju Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo!
TERMIN: 16.10.2022
MIEJSCE: HALA SPORTOWA OSiR BEMOWO, ul. Obrońców Tobruku 40

-Start dla dzieci z roczników 2009-2013
-Zawody drużynowe (roczniki 2009-2011)
-Rywalizacja osób z niepełnosprawnościami
-Zawody Masters (dla osób powyżej 18. roku życia, od 6-2 kyu)


VI TURNIEJ JUDO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY BEMOWO! ( .pdf )


SREBRNY MEDAL GRZEGORZA TERESIŃSKIEGO NA PUCHARZE EUROPY JUNIORÓW!
W minioną niedzielę (9.10) nasz Niedźwiedź Grzegorz Teresiński wywalczył srebrny medal podczas Pucharu Europy Juniorów w Rumunii!

Ogromne brawa! Jesteśmy dumni! Gratulacje również dla trenera Grześka - Ireneusza Łukowskiego! Super robota Panowie!


DWA MEDALE NA BIAŁOŁĘCE!
W ubiegłą sobotę (8 października) odbył się XVIII Białołęcki Turniej Judo (Memoriał Grzegorza Malika). Zofia Kuśmierska wywalczyła 2. miejsce! Wygrała 3 z 4 pojedynków!
Karol Nowak zajął 3. miejsce!

Gratulacje dla Was!


SIÓDME MIEJSCE GRZEŚKA NA PUCHARZE EUROPY SENIORÓW!
W dniu 2 października odbył się Puchar Europy Seniorów na Słowenii (Celje). Grzegorz Teresiński zajął w nim bardzo dobre 7. miejsce!

Wielkie gratulacje dla naszego Niedźwiedzia oraz jego trenera Ireneusza Łukowskiego!


ZAPRASZAMY NA TRENINGI RODZICxDZIECKO!

Serdecznie zapraszamy na treningi RODZICxDZIECKO, które odbywają się w soboty w SIEDZIBIE KLUBU (ul. Andriollego 1),
godzina: 9.00-10.00
ZAPISY: trener Oleksii, tel. 577 514 189

ZAJĘCIA W PAŹDZIERNIKU SĄ BEZPŁATNE!


RANDORI W PAŹDZIERNIKU!

Zapraszamy na sobotnie treningi do SIEDZIBY KLUBU (ul. Andriollego 1).
TERMINY: 1.10, 8.10, 22.10
GODZINA: 10.00-11.30
ROCZNIKI: 2009-2015

DO ZOBACZENIA!!!


OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ!
W niedzielę 25 września w Elblągu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną! Nasi zawodnicy wywalczyli w nich 5 medali:
1.miejsce Jakub Waszkiewicz
2.miejsce Julia Radzymińska
2. miejsce Iga Gmur
3. miejsce Krystian Małochleb
3. miejsce Michał Markowski

Pięknie! Jesteśmy z Was bardzo dumni! Za każdym razem udowadniacie, że niemożliwe nie istnieje Oby tak dalej! Ogromne gratulacje dla całej Ekipy oraz Trenera Ireneusza Łukowskiego!


DZIEWIĄTE MIEJSCE GRZEGORZA TERESIŃSKIEGO NA MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIORÓW W PRADZE!!!
W sobotę 17 września nasz zawodnik Grzegorz Teresiński walczył na Mistrzostwach Europy Juniorów w Pradze gdzie wywalczył bardzo dobre 9. miejsce! Cały Klub Kuma Judo jest dumny z jego nominacji na imprezę mistrzowską oraz tego osiągnięcia. Ostatnie kilka miesięcy Grzesiek bardzo mocno przygotowywał się do tych zawodów m.in. na Międzynarodowym Campie w Słowenii oraz na obozie Kadry Polski w Spale. Najbliższe zawody, na których zaprezentuje się Grzegorz to Mistrzostwa Polski Seniorów - będziemy trzymać kciuki!

Ogromne gratulacje dla naszego Kumaka oraz jego trenera Ireneusza Łukowskiego!


16 MEDALI NIEDŹWIEDZI W I TURNIEJU JUDO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WŁOCHY!
W minioną sobotę 17 września nasi zawodnicy walczyli w I Turnieju Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy, gdzie zdobyli 16 medali!

W kategorii Młodzików złote medale zdobyli: Nikola Zaręba, Mateusz Sierakowski, Maciej Warzęchowski, Jakub Grubelski; srebro zdobyła: Róża Nowosad; a brąz: Emilia Pochopień oraz Antek Jakóbczyk.

W kategorii wiekowej U14: 1. miejsce zajęła Ula Żółtowska, 2. miejsca Krzysztof Zeibel i Stanisław Zimnica, 3. miejsca Hanna Grzechnik oraz Bartek Grabowski. Tuż za podium na wysokim 5. miejscu uplasował się Kacper Kalinowski.

W kategorii wielkowej U12: złote medale dobyli Zofia Kuśmierska oraz Franciszek Dmitruk, brązowe medale Szymon Cichocki i Szymon Bączek. Piękne pojedynki stoczyły nasze Kumaki! Praca wykonana w trakcie letnich obozów przynosi owoce w postaci kolejnych medali, a przede wszystkim bardzo dobrych walk!

Ogromne gratulacje dla wszystkich startujących oraz ich trenerów!


12 MEDALI W SOCHACZEWIE!
W weekend 10-11 września w Sochaczewie odbyły się trzy turnieje: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Orkan Judo Cup oraz Puchar Polski Juniorek i Juniorów.

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików nasi zawodnicy wywalczyli 4 medale: srebro: Mateusz Sierakowski, brąz: Emilka Pochopień, Jakub Grubelski oraz Antek Jakóbczyk. Dla tej grupy wiekowej jest to jeden z ważniejszych startów w sezonie!

Na Turnieju Orkan Judo Cup zdobyliśmy 8 medali w tym 3 złote, 4 srebrne i 1 brązowy. Złoto wywalczyli: Ula Żółtowska, Szymon Bączek i Karol Nowak; srebro: Hanna Grzechnik, Magda Ilicka, Michał Kamiński, Krzysztof Zeibel; brąz wywalczył Szymon Cichocki. W klasyfikacji drużynowej uplasowaliśmy się na bardzo dobrym trzecim miejscu :)

W Pucharze Polski Juniorek Dorota Nyga wywalczyła bardzo dobre 5. miejsce.


BRĄZ JAKUBA GRUBELSKIEGO W KRAKOWIE!
W minioną niedzielę (4 września) Jakub Grubelski wywalczył brązowy medal podczas Cracow Judo Open!

Nasz zawodnik zaprezentował wspaniałą formę, wygrywając 4 z 5 swoich pojedynków Jest to bardzo dobry prognostyk przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Młodzików, które odbędą się w Kielcach w ostatni weekend października!
Ogromne gratulacje! Jest moc!

Zarówno dla Kuby jak i pozostałych startujących zawodników MP w Kielcach są docelową imprezą w tym rok. Nie zwalniamy tempa i dalej trenujemy, aby za dwa miesiące pokazać swoją najlepszą formę!


Kumaki, już niedługo zaczynamy nowy sezon i ruszamy z treningami w roku szkolnym 2022/2023
We wrześniu wielkie stadko Niedźwiadków rozpocznie swoją przygodę życia! Zapisz dziecko do naszej KUMATEJ EKIPY! Nabór rusza już 1 września!:)

Jesteśmy w kilku dzielnicach Warszawy, a także w Gminie Stare Babice i Ożarowie Mazowieckim. Prowadzimy zajęcia dla dzieci od trzeciego roku życia oraz młodzieży i dorosłych. Dowiedz się jaka lokalizacja będzie dla Ciebie najlepsza! Wypełnij formularz zgłoszeniowy lub zadzwoń:

Marcin Przeździecki 502 559 164
Paweł Bukowski 501 353 446
Ania Grzechnik 512 691 060
Asia Stankiewicz 605 198 751
Radosław Koszczyński 668 019 091

Judo to więcej niż sport! To przyjaźń, pasja, zabawa! Jest najlepszym sportem ogólnorozwojowy dla dzieci!

Na czym bazują zajęcia?
Ruch poprzez zabawę.
Elementy judo-nauka bezpiecznego padania.
Elementy gimnastyczne i akrobatyczne.
Zdrowa rywalizacja sportowa.
Ogólna sprawność fizyczna.

Pierwszy trening jest zawsze darmowy! Przyjdź, spróbuj swoich sił, poznaj trenera i nowych kolegów! Czekamy na CIEBIE!!!


Dwa medale na European Universities Games 2022 w Łodzi!
W poniedziałek, 25 lipca nasz zawodnik i trener Mariusz Krueger (+100kg) wywalczył srebrny medal podczas Europejskich Igrzysk Akademickich! Wygrał 3 z 4 swoich pojedynków. Nasz trener Oleksii Łysenko (+100kg) zajął na tej imprezie 1 miejsce! Wygrał wszystkie swoje walki!

Ogromne gratulacje dla Was, życzymy dalszych sukcesów!


OBÓZ W KORTOWIE-WAŻNE INFORMACJE!
1.Kartę obozową należy dostarczyć do trenera prowadzącego.
2.W przypadku uczuleń, chorób i innych ważnych informacji prosimy - prosimy o ich umieszczenie w karcie obozowej.
3.Jeśli dziecko przyjmuje leki, należy je zapakować, podpisać imieniem i nazwiskiem wraz z załączonym wewnątrz opisem dawkowania.
4.Kieszonkowe można przekazać Trenerom przed autokarem w opisanej i zaklejonej kopercie w niskich nominałach.
5.Na obóz nie zabieramy telefonów komórkowych oraz zegarków typu smartwatch, z których można dzwonić.
6.Na obóz nie zabieramy słodyczy.
7.Prosimy o przygotowanie dzieciom na czas podróży lekkostrawnego prowiantu oraz wody niegazowanej.
8.UWAGA! Bardzo prosimy, aby dziecko pakowało się razem z rodzicem, tak aby wiedziało jakie rzeczy zabiera ze sobą do Kortowa.


MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW I AMATORÓW!
Na Mistrzostwach Polski Weteranów i Amatorów nasi zawodnicy wywalczyli 4 medale!

W Mistrzostwach Polski Weteranów nasz trener Piotrek Pojawa wywalczył złoty medal!

W Mistrzostwach Polski Amatorów Anna Grzechnik zajęła 1. miejsce, Rafał Dąbrowski 2. miejsce, Piotr Nowosad wywalczył brązowy medal, a na 5. pozycji uplasował się Łukasz Plęs.

Piękne wyniki Wielkie gratulacje dla wszystkich startujących oraz dla trenera naszej grupy Masters Ireneusza Łukowskiego!


5 MEDALI NIEDŹWIEDZI PODCZAS MISTRZOSTW POLSKI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI!
W minioną niedzielę, 12 czerwca w Luboniu siedmioro naszych zawodników wystartowało w Mistrzostwach Polski Osób z Niepełnosprawnościami!

Wyniki:
Julia Radzimirska-1. miejsce
Marek Masiak-1.miejsce
Antoni Samonow-2. miejsce
Emil Waśkiewi-3. miejsce
Iga Gmur-3. miejsce
Krystian Malochleb- 4. miejsce

Wielkie brawa dla Was wszystkich oraz dla trenera naszej ekipy Ireneusza Łukowskiego! Gratulacje! Duma nas rozpiera, że mamy tak utalentowane dzieciaki! Pokazujecie nam wszystkim, że niemożliwe nie istnieje


SREBRO GRZEGORZA TERESIŃSKIEGO NA PUCHARZE POLSKI SENIORÓW!
W sobotę 11. czerwca odbył się Puchar Polski Seniorów w Warszawie, na którym nasz zawodnik Grzegorz Teresiński zajął 2. miejsce! Przypomnijmy, że Grzesiek jest jeszcze juniorem, tym bardziej jest to wspaniały wynik i super prognostyk na przyszłość.

Trener naszych Niedźwiedzi, zawodnik AZS-AWF Warszawa Oleksii Lysenko na tych samych zawodach wywalczył złoty medal!!!

BRAWO PANOWIE! Wielkie gratulacje!


TRENER IRENEUSZ ŁUKOWSKI WICEMISTRZEM EUROPY WETERANÓW!!!
W piątek, 3. czerwca nasz trener Ireneusz Łukowski wywalczył srebrny medal Mistrzostw Europy Weteranów w Heraklionie (Grecja)!

Ogromne gratulacje TRENERZE! Jesteśmy z Ciebie dumni!


SREBRNY MEDAL PUCHARU POLSKI MŁODZICZEK NIKOLI ZARĘBY!
W miniony weekend 4-5 czerwca w Gdyni odbył się Puchar Polski Młodziczek, Juniorów Młodszych i Juniorów. W kategorii Młodziczek wspaniale spisała się nasza zawodniczka Nikola Zaręba, która jest młodszym rocznikiem tej kategorii wiekowej. Wygrała 3 z 4 pojedynków! Róża Nowosad i Mateusz Sierakowski zakończyli rywalizację na bardzo dobrych 7. pozycjach, 9. miejsce wywalczył Jakub Grubelski.

W Pucharze Polski Juniorów Młodszych Róża Nowosad zajęła 7. miejsce, a w Pucharze Polski Juniorów Dorota Nyga uplasowała się na 5. pozycji.

Wielkie brawa dla naszej medalistki, ale także dla pozostałych startujących zawodników oraz ich trenerów!


KARTA OBOZOWA-KORTOWO!

KARTA OBOZOWA (KORTOWO) 26.06-06.07.2022R ( .docx )

OŚWIADCZENIE RODZICA KUMA JUDO (KORTOWO) ( .docx )

REGULAMIN UTRZYMANIA HIGIENY PRZEZ UCZESTNIKÓW OBOZU KUMA JUDO ( .docx )

REGULAMIN UCZESTNICTWA W OBOZAWCH W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM COVID KUMA JUDO 2022 ( .docx )


16 medali Niedźwiedzi na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży!
W dniach 28-29 maja odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży w Judo. Łącznie nasi zawodnicy wywalczyli 16 medali. Klub Kuma Judo uplasował się na bardzo wysokim 6. miejscu w klasyfikacji medalowej oraz najlepiej wśród klubów judo w Dzielnicy Bemowo.

Wyniki:
Dzieci U12:
Szymon Cichocki 1 miejsce, Zofia Kuśmierska 2 miejsce, Pola Warzybok 3 miejsce, Tomasz Mądry 4 miejsce.

Dzieci U14:
Hanna Grzechnik 3 miejsce, Urszula Żółtowska 3 miejsce, Karol Nowak 3 miejsce, Franciszek Kowalczyk 3 miejsce, Stanisław Zimnica 5 miejsce, Bartek Grabowski 5 miejsce, Jan Kozłowski 7 miejsce, Maciej Owczarek 7 miejsce.

Młodzicy:
Jakub Grubelski 1 miejsce, Oliwia Romanik 2 miejsce, Antek Jakóbczyk 3 miejsce, Mateusz Sierakowski 3 miejsce, Maciej Warzęchowski 3 miejsce, Róża Nowosad 3 miejsce, Nikola Zaręba 3 miejsce, Maciej Bokwa 5 miejsce.

Juniorzy:
Grzegorz Teresiński 1 miejsce, Dorota Nyga 2 miejsce.

Ciężka praca jaką wkładacie na treningach przynosi efekty! Ogromne gratulacje dla zawodników oraz ich trenerów!!! 


HARMONOGRAM III TURNIEJU KUMATEJ LIGI JUDO 2021/2022!

SOBOTA, 21 MAJA
8:30-9:00 waga roczników 2011-2014 (dziewczynki i chłopcy)
10:00 rozpoczęcie walk w kategorii wiekowej 2011-2014 (dziewczynki i chłopcy)
11:30-12:00 waga roczników 2015-2017 (dziewczynki i chłopcy)
12:30 rozpoczęcie walk w kategorii wiekowej 2015-2017 (dziewczynki i chłopcy)


HARMONOGRAM ZAWODÓW PIERWSZEGO KROKU W JUDO!

SOBOTA, 21 MAJA
13:30-14:00 waga roczników 2015-młodsi (dziewczynki, chłopcy)
14:00-14:30 rozgrzewka kategorii wiekowej 2015-młodsi
14:30-16:00 zawody kategorii wiekowej 2015-młodsi
15:30-16:00 waga roczników 2014-starsi (dziewczynki, chłopcy)
16:00-16:30 rozgrzewka kategorii wiekowej 2014-starsi
16:30-18:30 zawody kategorii wiekowej 2014-starsi


HARMONOGRAM EGZAMINÓW!

NIEDZIELA, 22 MAJA
8:30-9:30 Egzaminy na biały pas
9:30-10:30 Egzaminy na pas biało-żółty i żółty
10:30-11:30 Egzaminy na pas żółto-pomarańczowy, pomarańczowy, pomarańczowo-zielony, zielony, niebieski


HARMONOGRAM PIKNIKU!

NIEDZIELA, 22 MAJA
11:30 Rozpoczęcie pikniku/Dekoracja zwycięzców pierwszej historycznej Kumatej Ligi Judo 2021/2022
12:15-12:30 Pokaz sekcji gimnastycznej
12:30-13:00 Pokaz judo
13:00-13:45 Trening judo dla rodziców i dzieci
13:45-14:15 Trening-tabata
15:00 Zakończenie imprezy


ZGŁOSZENIA-WEEKEND Z KUMA JUDO!

Ostateczny termin zgłoszeń mija 13 maja. (Do trenerów prowadzących)

Wpłatę należy dokonać do 15 maja na nr konta: 49 1050 1025 1000 0090 3065 8273. Bardzo prosimy o dwie oddzielne wpłaty za zawody i egzamin.

W tytule przelewu prosimy zawrzeć:
1. Opłata za: III Turniej Kumatej Ligi/ Turniej Pierwszego Kroku/ Egzamin
2.Imię i nazwisko dziecka
3. Imię i nazwisko trenera prowadzącego
4. Grupa


5. MIEJSCE GRZEGORZA TERESIŃSKIEGO NA PUCHARZE EUROPY JUNIORÓW!
W weekend 23-24 maja w Poznaniu odbył się Puchar Europy Juniorów, na którym wystartował Grzegorz Teresiński. Nasz Niedźwiedź zaliczył bardzo udany występ! Uplasował się tuż za podium na 5. miejscu. Wygrał 3 z 5 swoich pojedynków z zawodnikami z Izraela, Azerbejdżanu oraz Niemiec.

Wielkie gratulacje dla Grześka oraz jego trener Ireneusza Łukowskiego! Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek Waszych międzynarodowych sukcesów!


10 MEDALI NIEDŹWIEDZI W GRODZISKU MAZOWIECKIM!
W niedzielę 24.04 na XIX Międzynarodowym Turnieju Judo w Grodzisku Mazowieckim nasi zawodnicy pokazali wspaniałą formę! Na 12 startujących wywalczyli 10 medali!!!
Medale złote zdobyli: Zosia Kuśmierska, Mateusz Sierakowski, Bartosz Grabowski, Franciszek Dmitruk, Szymon Cichocki, Róża Nowosad. Na najniższym stopniu podium stanęli: Ula Żółtowska, Michał Kamiński, Jakub Grubelski , Szymon Bączek. Tuż za podium uplasował się Tomasz Czerkowski.

Wielkie gratulacje dla zawodników oraz ich trenerów!


HATO JUDO CUP!!!!
W sobotę 23.04 na HATO JUDO CUP nasi zawodnicy wywalczyli 4 medale!
Na pierwszym stopniu podium uplasowała się Nikola Zaręba, srebro zdobyli: Hanna Grzechnik, Antoni Jakóbczyk oraz Maciej Warzęchowski. Czwarte miejsce zajęłą Zuzanna Olszewska, piąte miejsca wywalczyli: Alicja Kaniewska, Krzysztof Zeibel, Aleksander Puchalski.

Wielkie gratulacje dla medalistów, ale także dla wszystkich startujących dziś Kumaków


WEEKEND Z KUMA JUDO!
Serdecznie zapraszamy na Weekend z Kuma Judo!

Oprócz III Turnieju Kumatej Ligi Judo, a tym samym WIELKIEGO FINAŁU PIERWSZEJ HISTORYCZNEJ KUMATEJ LIGI JUDO 2021/2022, odbędą się zawody dla początkujących - Pierwszy krok w judo. Ponadto, będą egzaminy na wyższe stopnie KYU oraz piknik rodzinny.

HARMONOGRAM WEEKENDU:
21.05. SOBOTA:
-III Turniej Kumatej Ligi Judo 2021/2022, godzina: 8:30
-Turniej Pierwszy Krok w Judo, godzina: 15:00 (Turniej dla dzieci, które nigdy nie startowały w zawodach).
22.05 NIEDZIELA:
-Egzaminy na wyższe stopnie KYU, godzina: 9:00
-Piknik rodzinny, godzina: 11:00

Na piknik zapraszamy wszystkich członków klubu: zawodników starszych, którzy nie biorą udziału w zawodach lub egzaminach, mastersów, zawodniczki sekcji gimnastycznej oraz wszystkich sympatyków klubu wraz z rodzinami.

DO ZOBACZENIA!!!


UDANY START NA LITWIE!!!
Nasi zawodnicy podczas INTERNATIONAL JUDO CLUB BUDOKA TOURNAMENT na Litwie (9.04) wywalczyli 4 medale!

Złoty medal zdobył Jakub Grubelski, brązowe medale wywalczyły: Róża Nowosad, Oliwia Romanik oraz Emilia Pochopień. Tuż za podium na 5. pozycji uplasowały się: Nikola Zaręba i Alicja Kaniewska.

Ogromne gratulacje dla wszystkich medalistów! Brawa należą się też pozostałym startującym, którzy jak zawsze dali z siebie wszystko


ŻYCZENIA NA WIELKANOC! :)


II TURNIEJ KUMATEJ LIGI JUDO 2021/2022
2 kwietnia w SP. 361 odbył się II Turniej Kumatej Ligi!!! Dziękujemy wszystkim Kumakom oraz ich rodzicom za przybycie. Cieszymy się, że nasi zawodnicy mogli rywalizować w miłej, sympatycznej atmosferze! Takie starty z pewnością zaprocentują w przyszłości. Super, że byliście z nami. Mamy nadzieję, że Wam się podobało i że w maju spotkamy się na III Turnieju Kumatej Ligi, a tym samym wyłonimy zwycięzców całej Ligi

Wielkie brawa dla wszystkich startujących! JESTEŚMY Z WAS DUMNI!


AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI W PILE!
W weekend 2-3 kwietnia w Pile odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski, w których wzięło udział dwóch naszych zawodników (Mariusz Krueger, Mateusz Garbacz) oraz dwóch trenerów (Oleksii Lysenko, Bartek Wiewióra). Mariusz (+100kg) oraz Oleksii (-100kg) obronili tytuły Akademickich Mistrzów Polski sprzed roku!!! Mateusz (-73kg) zajął 2. miejsce w tych zawodach, trener Bartek (-73kg) uplasował się na 9. miejscu.

Wielkie gratulacje!!! Jesteśmy z Was dumni!


OBÓZ MASTERS W ZAKOPANEM!
Serdecznie zapraszamy na OBÓZ MASTERS w Zakopanem!

TERMIN: 21-28 sierpnia

DLA KOGO? Osoby powyżej 18. roku życia

Zapisy oraz szczegółowe informacje:
Ania Grzechnik 512 691 060
Marcin Przeździecki 502 559 164
Paweł Bukowski 501 353 446


5 FINAŁÓW NIEDŹWIEDZI W SUCHYM LESIE!
W niedzielę (20 marca) sześcioro naszych Młodzików walczyło w XVIII Wielkopolskim Międzynarodowym Turnieju Judo w Suchym Lesie. Na sześcioro startujących wrócili do Warszawy z sześcioma medalami! Róża Nowosad oraz Kuba Grubelski zdobyli złote medale, Zuzanna Olszewska, Maciej Warzęchowski oraz Mateusz Sierakowski srebrene medale; Ala Kaniewska stanęła na trzecim stopniu podium.

Nasi zawodnicy pokazali na co ich stać! Ciężka praca popłaca! Ogromne gratulacje dla zawodników oraz ich trenerów!


DWA SREBRNE MEDALE GRZEGORZA TERESIŃSKIEGO W MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIOREK I JUNIORÓW!
W dniach 11-13 marca w Rybniku odbyły się MP Juniorek i Juniorów. Grzegorz Teresiński wywalczył w nich dwa SREBRNE medale! Jeden w zawodach indywidualnych; drugi w rywalizacji drużynowej razem z Klubem UKS Judo Kraków, który wypożyczył naszego zawodnika na turniej drużynowy. Tym wynikiem nasz zawodnik umocnił swoją pozycję w kategorii +100kg.

Wielkie brawa dla Grześka oraz jego Trener Ireneusza Łukowskiego! Tworzycie super team!


II TURENIEJ KUMATEJ LIGI JUDO 2021/2022
Zapraszamy wszystkich członków klubu z roczników 2011-2017 na II Turniej Kumatej Ligi Judo 2021/2022!

TERMIN: 2 kwietnia
MIEJSCE: SP. 361, ul. Ruskowy Bród 19

HARMONOGRAM ZAWODÓW:
8:30-9:00 waga roczników 2011-2014 (dziewczynki i chłopcy)
10:00 rozpoczęcie walk w kategorii wiekowej 2011-2014 (dziewczynki i chłopcy)
11:30-12:00 waga roczników 2015-2017 (dziewczynki i chłopcy)
12:30 rozpoczęcie walk w kategorii wiekowej 2015-2017 (dziewczynki i chłopcy)

ZAPISY:
Prosimy zgłaszać zawodników do trenerów prowadzących lub drogą mailową: kumajudoklub@gmail.com
UWAGA! Ostateczny termin zapisów do 29 marca

DO ZOBACZENIA


OBÓZ W GWARKU!


Serdecznie zapraszamy na nasz drugi obóz letni w Gwarku (Piękna Góra).

Termin: 1-9 sierpnia 2022
Roczniki: 2012-2016

Oprócz treningów judo czekają na Was super atrakcje:
Zajęcia gimnastyczne
Gry zespołowe i terenowe
Kajaki/supy
Nerfy
Archery tag
Ogniska/grille, dyskoteki
Plażowanie

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki.


6 MEDALI NASZYCH NIEDŹWIEDZI PODCZAS IKIZAMA JUDO CUP!
6 marca w Piasecznie odbył się turniej Ikizama Judo Cup, podczas którego nasi zawodnicy wywalczyli 6 medali!

WYNIKI:

U12:
1. miejsce Zosia Kuśmierska
2. miejsce Szymon Bączek

U14:
5. miejsce Olek Puchalski
7. miejsce Magda Ilicka
7. miejsce Karol Nowak

U 16:
1. miejsce Nikola Zaręba
1. miejsce Mateusz Sierakowski
1. miejsce Kuba Grubelski
3. miejsce Antek Jakóbczyk
5. miejsce Maciej Warzęchowski
7. miejsce Alicja Kaniewska
7. miejsce Konrad Sokołowski

Wielkie gratulacje dla medalistów; ale także dla pozostałych zawodników, którzy zostawili serducho na macie! Jesteśmy z Was dumni!


PUCHAR POLSKI JUNIOREK I JUNIORÓW MŁODSZYCH W PIASECZNIE!
5 marca w Piasecznie odbył się Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych! Maria Jakóbczyk uplasowała się tuż za podium na 5. miejscu, Kuba Grubelski oraz Oliwia Romanik zajęli 9. miejscach.

Przypomnijmy, że Marysia jest pierwszym rocznikiem juniorki młodszej, a Oliwia i Kuba jeszcze młodzikami. Postawa naszych zawodników napawa optymizmem przed zbliżającymi się startami! Wielkie brawa dla nich!


BRĄZOWY MEDAL MATEUSZA GARBACZA W WARSAW EUROPEAN OPEN!
Mateusz Garbacz, nasz zawodnik i trener wywalczył brązowy medal WARSAW EUROPEAN OPEN (Puchar Świata w Warszawie)!!! Zawody odbyły się na Torwarze w miniony weekend (26-27.02).

Mateusz w pięknym stylu wygrał 5 z 6 swoich pojedynków z zawodnikami z Izraela, Litwy, Francji, Holandii oraz Wielkiej Brytani. Wszystkie zwyciężył przez ippon. Najkrótsza jego walka trawala zaledwie 13 sekund z rozstawionym z nr 1 w tym Turnieju Francuzem. Walka o brązowy medal tylko 30 sekund.

Oprócz Mateusza na tych zawodach startował Mariusz Krueger, nasz zawodnik i trener oraz trener naszych Niedźwiedzi Oleksii Lysenko. Marusz zajął wysokie 7. miejsce. Oleksii uplasował się tuż za podium na 5. pozycji. Wygrał 2 z 4 swoich walk.

Ogromne gratulacje dla naszego medalisty! Wielkie brawa należą się także pozostałym startującym!


OBÓZ LETNI W KORTOWIE!
Zapraszamy wszystkie Niedźwiedzie od 6. roku życia na kumastyczny obóz w Kortowie.

Termin: 26.06-06.07.2022

Zapisy oraz szczegółowe informacje u trenerów prowadzących oraz pod nr telefonów: Ania Grzechnik 512 691 060, Marcin Przeździecki 502 559 164, Paweł Bukowski 501 353 446.

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki.

PAMIĘTAJCIE, LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!


OBÓZ ZAKOPANE, WAŻNE INFORMACJE!

1.Prosimy, aby każdy posiadał komplet podpisanych i wypełnionych dokumentów. Jeśli ktoś jeszcze ich nie oddał, prosimy o przekazanie Trenerom przed autokarem.

2.W przypadku uczuleń, chorób i innych ważnych informacji - prosimy o ich umieszczenie w karcie obozowej.

3.Jeśli dziecko przyjmuje leki, należy je zapakować, podpisać imieniem i nazwiskiem wraz z załączonym wewnątrz opisem dawkowania.

4.Kieszonkowe można przekazać Trenerom przed autokarem w podpisanej i zaklejonej kopercie w niskich nominałach.

5.Prosimy o przygotowanie dzieciom na czas podróży lekkostrawnego prowiantu oraz wody niegazowanej.

Widzimy się w sobotę na ul. Oławskiej 3
Zbiórka: 6.30
Wyjazd: 7.00

Do zobaczenia!!


RANDORI W STYCZNIU!

Zapraszamy na sobotnie randori do siedziby klubu SP. 364, ul. Andriollego 1.

15.01 godz. 10.00-11.30, roczniki 2009-2015
22.01 godz. 10.00-11.30, roczniki 2009-2015

DO ZOBACZENIA!!!


WIGILIA, PODSUMOWANIE ROKU 2021!
21 grudnia odbyła się Wigilia Klubowa oraz Podsumowanie Roku!

Sześcioro Kumaków otrzymało nagrodę Zawodnika Roku 2021: Oliwia Romanik-brązowa medalistka MP Młodziczek, Emilia Pochopień-złota medalistka WOM, Hanna Grzechnik-brązowa medalistka WOM, Mariusz Krueger-Mistrz Polski Seniorów, Grzegorz Teresiński-brązowy medalista Mistrzostw Polski Seniorów oraz Antek Jakóbczyk-złoty medalista WOM.

Nasi medaliści Mistrzostw Polski Seniorów - Mariusz i Grzesiek - otrzymali stypendium klubowe. Grzesiek został również stypendystą firmy IMCS Poland Sp. z o.o.

Trenerem Roku został Ireneusz Łukowski-trener Grześka i Oliwki. Wyróżnione osoby z niepełnosprawnościami to: Emil Waśkiewicz oraz Marek Masiak. Nagrodę Masters Roku 2021 otrzymali Anna Grzechnik oraz Krzysztof Gocman, którzy w tym roku nie przegrali żadnej walki.

Wyróżnieni zostali także rodzice, którzy przyczyniają się do rozwoju naszego klubu oraz zawsze służą pomocą.

Wielkie gratulacje dla wszystkich wyróżnionych; jesteśmy szczęśliwi, że ten rok przyniósł tyle sukcesów naszemu klubowi! Poprzeczka na przyszły rok zawieszona jest bardzo wysoko; jednak zrobimy wszystko, by w 2022 roku cieszyć się jeszcze większymi osiągnięciami naszych zawodników.


EGZAMIN NA BIAŁY PAS
W najbliższą sobotę (18.12.) odbędzie się egzamin na 6 KYU.
Zapraszamy wszystkich Kumaków wytypowanych przez trenerów prowadzących do Siedziby Klubu.
ul. Andriollego 1
godzina: 12:00
roczniki 2015 i starsi


PODSUMOWANIE WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY!
Kilka dni temu na stronie Warszawsko-Mazowieckiego Związku Judo ukazał się ranking Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Na 56 sklasyfikowanych klubów zajęliśmy bardzo wysokie 4. miejsce (94 punkty):) Do klasyfikacji WOM brane są pod uwagę 4 turnieje: Mistrzostwa Warszawy Dzieci, Mistrzostwa Warszawy Młodzików, Mistrzostwa Warszawy Juniorów Młodszych, Mistrzostwa Warszawy Juniorów.

Jesteśmy dumni, że nasz klub cały czas się rozwija i z roku na rok widać postępy. Z dwoma medalami Mistrzostw Polski Seniorów Mariusza Kruegera i Grzegorza Teresińskiego oraz Medalem Mistrzostw Polski Młodzików Oliwii Romanik jesteśmy nie tylko najlepszym klubem na Bemowie, ale jednym z najlepszych klubów judo w całej Polsce!!!

Wielkie brawa i podziękowania dla wszystkich zawodników, którzy się do tego przyczynili!:)


I TURNIEJ KUMATEJ LIGI JUDO 2021/2022
W niedzielę 5 grudnia odbył się I Turniej, pierwszej historycznej edycji Kumatej Ligi Judo 2021/2022

Cieszymy się, że nasi zawodnicy mogli rywalizować w spokojnej, sympatycznej atmosferze. Dziękujemy, że byliście z nami! Mamy nadzieję, że wam się podobało i że zobaczymy się na II Turnieju Kumatej Ligi Judo, który odbędzie się wiosną.

Wielkie gratulacje za odwagę dla wszystkich startujących Niedźwiedzi! Jesteśmy z Was dumni!!!


I TURNIEJ KUMATEJ LIGI JUDO 2021/2022!
TERMIN: niedziela, 5 grudnia

MIEJSCE: SP 364, ul. Andriollego 1

HARMONOGRAM:
8:30-9:00 waga roczników 2011-2014 (dziewczynki i chłopcy)
10:00 rozpoczęcie walk w kategorii wiekowej 2011-2014 (dziewczynki i chłopcy)
11:30-12:00 waga roczników 2015-2016 (dziewczynki i chłopcy)
12:30 rozpoczęcie walk w kategorii wiekowej 2015-2016 (dziewczynki i chłopcy)

DO ZOBACZENIA!!!:)


BRĄZ OLIWII ROMANIK NA MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW W PILE!
W dniach 27-28 listopada odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Pile, na których startowało aż dziesięcioro zawodników z naszego klubu. Najlepiej spisała się Oliwka Romanik, która zdobyła brązowy medal!!! Wielkie brawa dla Oliwii oraz jej trenera Ireneusza Łukowskiego!

Bardzo blisko medalu, na wysokim 5. miejscu uplasowała się Marysia Jakóbczyk oraz Jakub Grubelski, w którego kategorii wagowej do 55kg startowało aż 52 zawodników. Kuba wygrał 5 z 7 swoich walk! Na 9. miejscu rywalizację zakończyła Róża Nowosad oraz Stanisław Krawcewicz.

W klasyfikacji punktowej kobiet nasz klub zajął bardzo dobre 6. miejsce.

Wielkie gratulacje dla zawodników oraz ich trenerów! Słowa uznania należą się wszystkim startującym, którzy dali z siebie 100% i zostawili całe serce na macie!


RANDORI W GRUDNIU!

Zapraszamy na sobotnie randori do siedziby klubu SP. 364, ul. Andriollego 1

11.12 godz. 10.00-11.30, roczniki 2009 i młodsi
18.12 godz. 10.00-11.30, roczniki 2009 i młodsi

DO ZOBACZENIA!!!


20 MEDALI NASZYCH ZAWODNIKÓW NA VII TURNIEJU JUDO O PUCHAR BURMISTRZA BIAŁOŁĘKI IM. SŁAWOMIRA PACHOLAKA!
W miniony weekend (6-7.11) podczas VII Turnieju Judo o Puchar Burmistrza Białołęki na 26 startujących - 20 zdobyło medale!!

W grupie dzieci i młodzików wywalczyliśmy 15 medali: 2 złote, 7 srebrnych i 6 brązowych. W klasyfikacji punktowej zajęliśmy 3 miejsce!

5 krążków zdobyli nasi Mastersi - 3 złote i 2 brązowe, w klasyfikacji medalowej uplasowali się na 1 miejscu

Piękne, emocjonujące walki!

Wielkie gratulacje dla medalistów oraz wszystkich startujących w turnieju!


RANDORI W LISTOPADZIE

Zapraszamy na sobotnie randori do siedziby klubu SP. 364, ul. Andriollego 1

06.11 godz. 10.00-11.30, roczniki 2009 i młodsi

20.11 RANDORI MIĘDZYKLUBOWE godz. 10.00-12.00, roczniki 2008-2012; godz. 12.00-13.15 roczniki 2013 i młodsi

27.11 godz. 10.00-11.30, roczniki 2009 i młodsi


V TURNIEJ JUDO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY BEMOWO - PODSUMOWANIE
W sobotę 23 października w OSiR Bemowo odbył się V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo - organizowany przez nasz klub.

Zaczniemy od rywalizacji osób z niepełnosprawnościami, w którym wzięła udział rekordowa liczba zawodników z dwóch warszawskich klubów: KUMA JUDOxPARASPORTOWI oraz JUDO FIGHT CLUB! Pokazują oni, że niemożliwe nie istnieje. Każdy z zawodników zostawił całe serducho na macie!

KUMAKI z kategorii U10, U12 oraz U14 również spisały się fantastycznie! Łącznie zdobyli 20 medali: 7 złotych, 4 srebrne i 9 brązowych! Najlepszą zawodniczką turnieju w kategorii wiekowej U14 została Emilia Pochopień! Nasi Mastersi także wywalczyli worek medali: 4 złote, 4 srebrne oraz 2 brązowe! W tej kategorii również mieliśmy najlepszego zawodnika turnieju - Krzysztofa Gocmana!

W zawodach drużynowych wywalczyliśmy srebrny medal. W klasyfikacji medalowej i punktowej zajęliśmy wysokie 2 miejsce! Brawa należą się wszystkim startującym!!!

Wielkie podziękowania dla naszych partnerów i sponsorów. Bez wsparcia zdecydowanie trudniej byłoby nam zorganizować turniej, który stałby na tak wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym.

Dziękujemy za zaufanie Dzielnicy Bemowo, że kolejny raz powierzyła nam organizację takiego przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach ta współpraca będzie jeszcze bardziej owocna :)

Rodzice oraz starsi zawodnicy - wasza pomoc jest jak zawsze nieoceniona!

Dziękujemy również wszystkim klubom biorącym udział w turnieju!


V TURNIEJ JUDO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY BEMOWO

kwestionariusz sanitarny .doc
V TURNIEJ JUDO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY BEMOWO
Zapraszamy na V TURNIEJ JUDO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY BEMOWO wszystkich Członków Kuma Judo - zawodników, rodziców oraz kibiców i sympatyków Klubu wraz z całymi rodzinami. WSTĘP WOLNY :) OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!

GDZIE: Hala Sportowa - OSIR BEMOWO ul. Obrońców Tobruku 40

PROGRAM:
9.30 rozpoczęcie walk w kategorii U14
12.30 rozpoczęcie walk w kategorii U12
15.30 rozpoczęcie walk w kategorii U10
16.00 rozpoczęcie walk osób z niepełnosprawnościami, Masters, Masters Amator oraz zawodów drużynowych

DO ZOBACZENIA! :)


MISTRZOWSKI DUET !
W miniony weekend trener Ireneusz Łukowski -66kg zajął 2 miejsce w 18th International Open Masters we Francji. Trener Irek wygrał 3 z 4 swoich pojedynków. Dwa z nich na ippon! Dostał również nagrodę za najlepszy rzut zawodów.

Dzień później jego podopieczny Grzegorz Teresiński wywalczył srebrny medal podczas Pucharu Polski Juniorów w Sochaczewie. Niestety z powodu kontuzji nie wziął udziału w walce finałowej.

Wielkie gratulacje dla Grześka i jego trenera Irka!


HISTORYCZNY DZIEŃ NASZEGO KLUBU!
W sobotę (02.10) odbyły się 65. Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek w Opolu, gdzie NASI ZAWODNICY zdobyli 2 medale

Mariusz Krueger wywalczył złoty medal w kategorii wagowej +100 kg, tym samym obronił tytuł Mistrza Polski sprzed roku - jest to jego trzeci złotym medal Mistrzostw Polski Seniorów.

Nasz debiutant tej rangi zawodów, osiemnastoletni Grzegorz Teresiński, zdobył brązowy medal w tej samej kategorii wagowej +100 kg - jest to ogromny sukces tego młodego zawodnika!

Należy nadmienić, że trener naszych Kumaków Radosław Koszczyński zajął 3 miejsce w kategorii -90 kg.

W klasyfikacji medalowej mężczyzn klub Kuma Judo zajął 2 miejsce w Polsce!

Tego samego dnia w Sochaczewie zostały rozegrane Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.

Złoty medal zdobył Stanisław Krawcewicz w kategorii wagowej -46kg, Róża Nowosad wywalczyła brązowy medal w kategorii -48kg.

Ponadto, w niedzielę (03.10) Młodsze Niedźwiedzie przywiozły worek medali z Memoriału Grzegorza Malika - łącznie 16 (3 złote, 4 srebrne i 9 brązowych).

Wielkie brawa dla medalistów, wszystkich startujących i ich trenerów!


RANDORI W PAŹDZIERNIKU

Zapraszamy na sobotnie randori wszystkich członków klubu z roczników 2010-2015.

MIEJSCE: Siedziba Klubu - Szkoła Podstawowa nr 364, ul. Andriollego 1

TERMINY: 02.10.2021, 09.10.2021, 16.10.2021

GODZINA: 10.00

DO ZOBACZENIA !


V TURNIEJ JUDO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY BEMOWO
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W V TURNIEJU JUDO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY BEMOWO!

TERMIN: 23.10.2021

MIEJSCE: HALA SPORTOWA OSIR BEMOWO UL. OBROŃCÓW TOBRUKU 40

- START DLA DZIECI (ROCZNIKI 2008-2012)
- ZAWODY DRUŻYNOWE (ROCZNIKI 2008-2010)
- RYWALIZACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI
- ZAWODY MASTERS

SZCZEGÓŁY:
http://www.wmzjudo.pl/
komunikat .pdf
kwestionariusz sanitarny .doc

LINK DO REJESTRACJI:
http://judostat.pl/judo/261,109,71111110,2003,1041,0,0,0,index.html


11 MEDALI NASZYCH JUDOKÓW W V MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU JUDO SENSEI PŁOCK!
W minioną sobotę (25 września) nasi zawodnicy wystartowali w V Międzynarodowym Turnieju Judo Sensei Płock. Należą im się ogromne brawa - zdobyli 11 medali, a Maciej Warzęchowski otrzymał nagrodę dla najlepszego zawodnikiem turnieju U14 !

Takie wyniki napawają optymizmem przed zbliżającymi się zawodami

Słowa uznania należą się wszystkim startującym, którzy zostawili serducho na macie!


OBÓZ ZIMOWY ZAKOPANE 2022
Zapraszamy wszystkich naszych zawodników i zawodniczki (powyżej 6 roku życia) na zimowy obóz sportowy do Zakopanego!

Termin: 29/01-5/02/2021

Miejsce: Zakopane, Willa Kurant

Cena: 2000zł

Cena zawiera:
zakwaterowanie i wyżywienie
transport
treningi judo i inne zajęcia sportowe
ubezpieczenie
karnety narciarskie
szkolenie narciarskie i snowboardowe
termy chochołowskie
inne atrakcje (ognisko, dyskoteka, labirynt śnieżny)
niespodzianka

Informacje i zapisy: kumajudoklub@gmail.com oraz pod nr tel. 512 691 060 lub u trenerów prowadzących.
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!STARTUJEMY!

06.09.2021 - STARTUJEMY - NABORY I KONTYNUACJA GRUPGrafik 2021/2022 Mata A

Grafik 2021/2022 Mata B - zaktualizowany
NABÓR NA ROK SZKOLNY 2021/2022
Nabór na rok szkolny 2021/2022 rusza już 1 września!

Zapisz się już dziś! Wypełnij formularz znajdujący się na stronie, my odezwiemy się do Ciebie.

GDZIE TRENUJEMY ZAPISY FORMULARZ ZAPISÓW

Więcej informacji znajdziecie na www.facebook.com/KumaJudo


Klubowe zawody "KUMA CUP" i piknik


Z ogromną radością chcielibyśmy zaprosić Państwa całymi rodzinami na nasze klubowe
"KUMA CUP" i piknik rekreacyjno-sportowy.

DATA:
16.05.2021 niedziela

MIEJSCE:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul.Południowa 2B
Zielonki-Parcela
05-082 Stare Babice

PLAN ZAWODÓW I PIKNIKU:
8.00 - Otwarcie biura zawodów (rejestracja)
9.00 - Rozgrzewka
9.30 - Trenerski pokaz judo i start zawodów dla dzieci i rodziców
13.00 - Planowane zakończenie zawodów
13.15 - Początek pikniku
-dekoracja medalistów
-atrakcje sportowe
-dmuchańce
-wodna ślizgawka
-motocross
-dla najmłodszych wata cukrowa, balony, malowanie twarzy
-dla starszych strefa relaksu :D
-poczęstunek


UWAGA!!!

Nowa kolekcja odzieży klubowej będzie do nabycia 27.03.2021r w godz. 10-12 w siedzibie klubu SP nr 364 ul. Andriollego 1

Klubowe judogi będą dostępne w połowie kwietnia.


Obóz w KORTOWIE 2021


KUMAKI! Na obóz w Mielnie mamy już komplet!

Jednak nic straconego, aby wyjechać na kumastyczne wakacje!

Zapraszamy na OBÓZ JUDO W KORTOWIE!
25 lipca - 3 sierpia 2021
Rocznik 2009 i młodsi
Jedziesz z nami do Mielna? Dostaniesz 180 zł zniżki na obóz JUDO w Kortowie!


Obóz Letni Mielno 2021


KONTO do wpłat za obozy
Kuma Judo
ul. Obrońców Tobruku 38/316
01-494 Warszawa
Nr konta 49 1050 1025 1000 0090 3065 8273


Obóz Zimowy Zakopane 2020

STARTUJEMY!

1 września 2020 Kontynuacja
7 września 2020 NabórAKTUALIZACJA Grafik zajęć ważny od września 2020 ( .pdf ) ul. Andriollego 1 SP 364

Gimnastyka, Akrobatyka

WYJAZD NA OBÓZ KORTOWO 1-11.07.2020

ZBIÓRKA 9.30 parking przy Torwarze
ODJAZD AUTOKARÓW 10.00

Prosimy pamiętać o oddaniu:
- KART OBOZOWYCH
- PODPISANYCH REGULAMINÓW COVID-19
- OŚWIADCZENIA O ZDROWIU DZIECKA

Wszystkie dokumenty sa do pobrania w zakładce obozy / dokumenty

PRZEKAŻ 1%

PIT i przekazanie 1%
Rozlicz swój PIT i przekazać 1 % podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Kuma Judo 9733 bit.ly/przekaz1proc_KumaJudo
DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE

ZESTAW ANTYWIRUSOWY

Zamawiamy do 30 kwietnia koszt takiej "CEGIEŁKI" - 99 zł:

1. koszulka "KUMAm i wspieram",
2. maseczka,
3. kubek klubowy

ROZMIARY:
- dziecięce: 116, 122,128,134,140,146,152,158
- dorosłe: s,m,l,xl,xxl

konto 49 1050 1025 1000 0090 3065 8273
KUMA JUDO
ul. Obrońców Tobruku 38/316
01-494 Warszawa
W tytule przelewu wpisujemy DAROWIZNA

Czas kwarantanny

Drodzy rodzice

W okresie krajowej kwarantanny zapraszamy do śledzenia naszego profilu na FB oraz do realizowania naszych treningów, które otrzymują Państwo droga mailową. Jeśli ktoś z Państwa nie otrzymuje maili z naszej klubowej aplikacji, to zapraszamy do zalogowania się!!! (kontakt z Panią Anią lub trenerem prowadzącym)

Życzymy zdrowia i czekamy na powrót do normalności!!

Kuma Team

ZAPRASZAMY NA OBÓZ LETNI KOROTOWO 2020

FERIE

RANDORI

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAWODÓW

IV TURNIEJ JUDO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY BEMOWO 26.10.2019r ( .pdf )

ZAWODY

ZEBRANIE INFORMACYJNE

ZEBRANIE INFORMACYJNE W SPRAWIE WYJAZDÓW NA OBOZY 16 CZERWCA (niedziela) UL.ANDRIOLLEGO 1 stołowka szkolna SP 364
KORTOWO ( 4-11.08 ) godz. 14.00
RAWA MAZOWIECKA( 22.06-02.07. ) godz.15.00

EGZAMINY NA STOPNIE KYU 16.06.2019

9.00-10.00 6 KYU białe pasy
10.00-11.00 5/6 KYU białe żółte
11.00-12.00 5 KYU żółte
12.00-13.00 reszta pasów

CERTYFIKAT ( zdanego egzaminu ) + PAS 50 zł

Piknik Rodzinny i Egzamin na pasy

Dofinansowanie

Szkolenie sportowe dzieci, młodzieży i osób z niepełnosprawnościami prowadzone przez KUMA JUDO współfinansuje m.st. Warszawa

KOMUNIKAT ZAWODÓW

Komunikat zawodów Kuma Judo CUP - kliknij aby otworzyć dokument PDFTURNIEJ

KOLEJNE MIEJSCE GDZIE TRENUJEMY

ŚRÓDMIEŚCIE

SP nr 1 ul. Wilcza 53
00-679 Warszawa

GRUPA FUNNY JUDO ( 3-6 lat )
PIĄTEK 16.00-16.45

ZOSTAŁO JESZCZE KILKA WOLNYCH MIEJSC NA NASZE TRZY OBOZY

ZOSTAŁO JESZCZE KILKA WOLNYCH MIEJSC NA NASZE TRZY OBOZY

RAWA MAZOWIECKA 22.06.2019 R
WILKASY ( obóz rodzinny ) 13-20.07.2019 R
KORTOWO 4-11.08.2019 R

ZAPISY kumajudoklub@gmail.com

PŁATNOŚCI
Kuma Judo ul. Obrońców Tobruku 38/316 01-494 Warszawa
Nr konta 49 1050 1025 1000 0090 3065 8273
W tytule ( OBÓZ jaki ? imię i nazwisko dziecka, która rata ? )

Zaproszenie na WIGILIĘ KLUBOWĄ 14.12.2018 o godz. 18.00

Informacja o EGZAMINACH na pasy

15.12.2018 od godziny 10.00

DATY OBOZU LETNIEGO

22.06-02.07.2019 RAWA MAZOWIECKA

ZIMOWY OBÓZ JUDO ZAKOPANE 2019


ZIMOWY OBÓZ REKREACYJNY ZAKOPANE 2019


III TURNIEJ JUDO O PUCHAR BURMISTRZA BEMOWO

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE CHĘTNE DZIECIAKI DO UDZIAŁU W
III TURNIEJU JUDO O PUCHAR BURMISTRZA BEMOWO
14.10.2018 R
UL.OBROŃCÓW TOBRUKU 40
WARSZAWA
HALA OSiR BEMOWO

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY - WAŻNE INFORMACJE!


Grafiki zajęć

Niebawem podamy grafiki zajęć w szkołach i przedszkolach w roku 2018/2019, uprzejmie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

NABÓR 2018

RODZINNY PIKNIK KLUBOWY 10.06.2018

TURNIEJ KUMA JUDO 9.06.2018

Startowe 30 zł ( płatne na wadze )EGZAMINY NA STOPNIE KYU 10.06.2018

9.00-10.00 białe pasy
10.00-11.30 białe żółte
11.30-12.30 żółte
12.30-13.30 żółtopomarańczowy
13.30 reszta pasów

CERTYFIKAT + PAS 50 zł

Obozy Rawa Mazowiecka i Wilkasy lipiec 2018LETNI OBÓZ JUDO i OBÓZ SPORTOWO - REKREACYJNY 03-13.07.2018 r

GRAFIK ZAJĘĆ obowiązujący w dniach 15.01-26.01.2018 w siedzibie klubu przy ul. Andriollego 1

PONIEDZIAŁEK
16.45 - 17.45 - grupa FUNNY (zaawansowana) i grupa początkująca ze szkoły podstawowej nr 364(z godz. 15.00)
17.45 - 19.00 - 2 grupy MINI trenera Marcina

WTOREK
16.30 - 17.30 grupa FUNNY (trenerki Dominiki i Trenera Marcina)
17.30-18.30 grupa początkująca trenera Marcina (z godz. 17.45-18.45)
18.30 - 20.00 grupa JUNIOR (trenera Pawła i Marcina) i grupa trenera Pawła z godz.17.30 - 18.30

ŚRODA
16.45 - 17.45 - grupa FUNNY (zaawansowana) i grupa początkująca ze szkoły podstawowej nr 364 (z godz. 15.00)
17.45 - 19.00 - 2 grupy MINI trenera Marcina

CZWARTEK
16.30 - 17.30 grupa FUNNY (trenerki Dominiki i Trenera Marcina)
17.30-18.30 grupa początkująca trenera Marcina (z godz. 17.45-18.45)
18.30 - 20.00 grupa JUNIOR (trenera Pawła i Marcina) i grupa trenera Pawła z godz.17.30 - 18.30

Zajęcia będzie prowadzić Trenerka Dominika

ZAPRASZAMY !!!!!!

LETNI OBÓZ JUDO i OBÓZ SPORTOWO - REKREACYJNY 03-13.07.2018 r

OBIEKT - TATAR USŁUGI HOTELARSKIE
ul.Tatar 1A, 96-200 Rawa Mazowiecka
www.tatarrawa.pl
Więcej informacji już niebawem

Co zabrać na obóz?

Judogi
Kartę kwalifikacyjną i legitymację szkolną
Strój narciarski (kurtka, spodnie narciarskie, rękawice, kask)
Sprzęt narciarski (możliwość wypożyczenia koszt około 150 zł za całość)
Buty sportowe (do biegania i do wyjścia w góry)
Dres sportowy x 2
Kurtka przeciwdeszczowa
Ciuchy klubowe (bluzy, koszulki klubowe, czapki)
Strój kąpielowy
Klapki, ręczniki
Ubrania
Przybory do mycia
Krem ochronny do twarzy, pomadka do ust
Gry towarzyskie (filmy na płytach, gry na ps4)
Książka

OBÓZ JUDO 13-20.01.2018 ZAKOPANE

Zbiórka tradycyjnie na parkingu przy hali Torwar ul. Łazienkowska (autokar z głową indianina)13.01. o godzinie 7.00. Planowany wyjazd o godzinie 7.30

Bardzo prosimy o punktualność!!!

Powrót 20.01.2018 w to samo miejsce około godziny 24.00

OBÓZ SPORTOWO - REKREACYJNY 20-27.01.2018 ZAKOPANE

Zbiórka tradycyjnie na parkingu przy hali Torwar ul. Łazienkowska (autokar z głową indianina) o godzinie 6.00. Planowany wyjazd o godzinie 6.30 Bardzo prosimy o punktualność!!!

Powrót 27.01.2018 w to samo miejsce około godziny 16.00

Przypominamy o wydrukowaniu, wypełnieniu i zabraniu przez dzieciaki naszej karty obozowej. ( zakładka OBOZY/DOKUMENTY DO POBRANIA ).

NA OBÓZ ZABRANIA SIĘ ZABIERANIA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

Osoby które nie dokonały wpłaty prosimy o uregulowanie należności do dnia 10.01.2018
Dane do przelewu:
Kuma Judo
ul. Obrońców Tobruku 38/316
01-494 Warszawa
nr konta: 49 1050 1025 1000 0090 3065 8273

EGZAMINY NA PASY 16.12.2017

PAS BIAŁY 9.00

PAS BIAŁO - ŻÓŁTY 10.30

RESZTA PASÓW 12.00

Spotkanie Wigilijne

Zbiórka żywności

25.08.2017 | Treningi przy ul. Andriollego

Zajęcia w siedzibie Klubu przy ul. Andriollego ruszają 4 września! Grafik zajęć jest już dostępny w dziale "Gdzie Trenujemy".

25.08.2017 | Nowa strona www

Ruszamy z naszą nową, klubową stroną www!Zapraszamy

do polubienia naszej strony na facebooku, dzięki której mamy z Wami nieustanny kontakt.

facebook.com/KumaJudo

Zamieszczamy tam bieżące informacje na temat zajęć, zawodów, obozów oraz konkursów :)

instagram.com/KumaJudo

Znajdziecie tu wiele fajnych zdjęć z klubowych zajęć judo oraz naszych obozów letnich i zimowych!

Klub Kuma Judo na Youtube

Zapraszamy także na nasz klubowy kanał z filmikami w serwisie YouTube!